Dyrektor ds. Produkcji Ref. No: 6787

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie  Kandydatów na stanowisko: Kierownik produkcji.

Region: , śląskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (np. specjalność technologia produkcji, automatyka, mechanika precyzyjna)
  • Komunikatywna znajomość jezyka angielskiego i niemieckiego
  • Killkuletnie  doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwem produkcyjnym w branzy automotive
  • Znajomość technologii produkcji (mile widziana znajomosc produkcji CFK)
  • Znajomość  cyklu produkcyjnego, automatów produkcyjnych
  • Znajomość zasad zarządzania jakości
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem pracowników

Obowiązki:

  • Zarządzenie procesami produkcji w zakładzie produkcyjnym części i komponentów samochodowych w oparciu o technologie CFK (materiały z włókna węglowego/ carbon)
  • Koordynacja pracy dużej ilości pracowników
  • Podnoszenie wydajności przedsiębiorstwa
  • Wdrażanie nowych koncepcji produkcji, a także nowych technologii
  • Kierowanie zakładem i zespołem pracowników
  • Organizacja pracy zespołu-planowanie grafiku pracy
  • Kontrola pracy pracowników
  • Przyjmowanie dostaw
  • Dokonywanie pomiarów technologicznych produkcji
  • Wdrażanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych w sferze produkcji
  • Przygotowanie i odpowiedzialność za prawidłową realizację budżetu oraz za optymalizację kosztów działalności podległych struktur
  • Sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz, negocjacje i kontakty z instytucjami oraz osobami i firmami współpracującymi
  • Monitoring rynku, oraz dbałość o przestrzeganie zasad BHP w zakładzie produkcyjnym

Oferujemy:

school

Atrakcyjny pakiet szkoleń

monetization_on

Atrakcyjne wynagrodzenie

trending_up

Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie w bardzo przyjaznej atmosferze