Specjalista ds. Kadr i Płac Ref. No: 6791

Dla naszego Klienta poszukujemy aktualnie specjalisty ds. Kadr i Płac.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)
  • Praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych
  • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik
  • Znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeniowych
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobrej organizacji pracy
  • Znajomość zasad dotyczących zatrudniania cudzoziemców będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prowadzenie spraw kadrowo-płacowych w tym w szczególności za:

  • Sporządzanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy
  • Rozliczanie czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Sporządzanie dokumentów związanych z umowami cywilnoprawnymi
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych
  • Prowadzenie dokumentacji zasiłkowej, rozliczanie wynagrodzeń chorobowych i zasiłków
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych
  • Prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej, sporządzanie deklaracji ZUS, PIT oraz wymaganych przepisami sprawozdań do GUS z zakresu kadr i płac
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z pracownikami oraz Urzędami
  • Prowadzenie procedur związanych z zatrudnianiem cudzoziemców w Polsce