Menadżer Restauracji Ref. No: 6792

Dla naszego Klienta, renomowanej, krakowskiej firmy działającej w branży hotelowej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko: Menadżer Restauracji.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie stanowisku kierowniczym w restauracji (mile widziane osoby z lokalnego środowiska)
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem w restauracji
  • Min. 3 lata pracy w angielskiej strefie językowej
  • Doświadczenie w obsłudze kelnerskiej
  • Kurs sommelierski
  • Zdolności menedżerskie
  • Znajomość obsługi programów gastronomicznych oraz programów magazynowych
  • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
  • Znajomość zasad savoir vivre
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi restauracji
  • Zdolności analityczne, samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność, operatywność, kreatywność
  • Znajomości systemu HACCP i BHP
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • Prowadzenie restaruacji w centrum Krakowa
  • Zapewnienie standardu  usługi kuchennej i  kelnerskiej  na poziomie hotelu 5*
  • Właściwe zarządzanie personelem i jego rekrutacja  (przestrzeganie przepisów Kodeksu pracy, niska rotacja pracowników)
  • Szkolenie nowych pracowników
  • Realizowanie celów założonych przez kierownictwo
  • Ustalanie grafiku pracy zespołu
  • Organizacja imprez okolicznościowych
  • Nadzór nad optymalizacją kosztów restauracji i kuchni (zarządzanie współpracą z dostawcami, nadzór nad systemem magazynowym i dostawami, przeciwdziałanie stratom powstającym przy zamówieniach i produkcji - zgodnie z zasadami panującymi w firmie)
  • Zaopatrywanie restauracji w niezbędne do jej funkcjonowania produkty i materiały zgodnie ze standardem firmy
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania pomieszczeń restauracji i zaplecza kuchennego (ocena stanu technicznego  i wezwanie serwisu technicznego)
  • Pełna odpowiedzialność  cywilna za przestrzeganie przepisów Kodeksu Pracy, SANEPiD,  BHP i systemu HACCP

Oferujemy:

trending_up

Możliwość wykorzystania i rozwoju swojego doświadczenia poprzez różnorodność zadań

Pracę w dobrze funkcjonującej i renomowanej firmie

monetization_on

Atrakcyjne wynagrodzenie