Specjalista ds. zarządzania ryzykiem Ref. No: 6807

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy  produkcyjnej , w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie specjalisy na stanowisko: Specjalista ds. zarządzania ryzykiem.

Region: Mielec, podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub z zakresu zarządzania (mile widziana specjalizacja powiązana z zarządzaniem ryzykiem)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane)
  • Znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office)
  • Znajomość tematyki zarządzania ryzykiem w organizacji
  • Samodzielność oraz zdolności organizacyjne
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Bardzo duże zdolności interpersonalne (komunikatywność)

Obowiązki:

  • Wdrażanie mechanizmów zarządzania ryzykiem w zakładach (mapa ryzyka, monitoring i przegląd ryzyk, planów awaryjnych, baza incydentów) zgodnych z grupowymi założeniami systemu zarządzania ryzykiem
  • Doskonalenie metodyki zarządzania ryzykiem
  • Wsparcie merytoryczne dla właścicieli  ryzyk w zakresie metodyki zarządzania ryzykiem
  • Przygotowywanie wymaganych raportów z zakresu zarządzania ryzykiem i skuteczności środków kontroli
  • Udział w przygotowaniu i aktualizacji systemu zarządzania ryzykiem oraz jego weryfikacji z wymaganiami prawnymi, normatywnymi oraz wymaganiami klientów
  • Budowanie świadomości w zakresie zarządzania ryzykiem, w szczególności poprzez przygotowywanie materiałów szkoleniowych i realizację szkoleń dla pracowników
  • Zarządzanie bazą ryzyk (rejestry ryzyka)
  • Zaangażowanie w rozwój systemu IT dedykowanego do zarządzania ryzykiem – opracowanie/optymalizacja funkcjonalności wspierających zarządzanie ryzykiem

Oferujemy:

local_play

Interesującą pracę w kreatywnym zespole

trending_up

Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia specjalistyczne), kursy językowe

monetization_on

Atrakcyjne warunki zatrudnienia