Młodszy Księgowy z językiem angielskim (Accounts Payable) Ref. No: 6839

Naszym klientem jest firma ze 130 letnią tradycją, działająca globalnie i zatrudniająca około 25,000 pracowników. W związku z rozwojem organizacji, w Krakowie otwiera się nowe centrum Global Business Services.

Jeśli chcesz zostać częścią nowotworzonej firmy, o skandynawskiej kulturze pracy, zlokalizowanej w centrum Krakowa, wyślij swoje CV!

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat studiów
  • Masz pierwsze doświadczenie w obszarze Accounts Payable (może być to nawet kilka miesięcy)
  • Znasz bardzo dobrze język angielski i chcesz go używać na co dzień w pracy
  • Chcesz zdobyć ciekawe, międzynarodowe doświadczenie podczas wyjazdu na transition
  • Chcesz pracować w firmie nastawionej na bezpośrednią komunikację i otwartej na nowe pomysły
  • Twój okres wypowiedzenia to nie dłużej niż 2 tygodnie

Obowiązki:

  • Wprowadzanie danych do systemu i księgowanie faktur przychodzących
  • Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz dostawcami w języku angielskim
  • Uzgadnianie sald kont dostawców i kont pracowniczych
  • Przygotowywanie płatności
  • Rozwiązywanie problemów i wyjaśnianie nieścisłości związanych z księgowaniem płatności

Oferujemy:

local_hospital

Opiekę medyczną

fitness_center

Kartę sportową

grade

Fundusz socjalny

  • Duże możliwości rozwoju, które daje udział w tworzeniu nowego centrum
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, o skandynawskiej kulturze pracy
  • Możliwość wyjazdu na transition i wzięcia udziału w szkoleniach zagranicznych
  • Elastyczne, bezpośrednie i otwarte podejście do pracowników