Inżynier ds. Rozwoju Metod Numerycznych Ref. No: 6865

Koncern MTU Aero Engines zatrudnia 8,5 tys. pracowników; jest jednym z największych na świecie producentów zespołów napędowych dla samolotów. MTU Aero Engines Polska rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum badawczo-rozwojowym zlokalizowany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

Region: Tajęcina k. Rzeszowa, podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Informatyka, Automatyka, Mechanika I Budowa Maszyn, Energetyka, Fizyka Techniczna lub pokrewnym,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego warunek koniecznym,
  • znajomość języków programowania wysokiego poziomu i obiektowych włączając: C++, Python, VisualBasic,
  •  dobra znajomość zagadnień związanych z rozwojem oprogramowania,
  •  znajomość zagadnień termodynamiki w szczególności wymiany ciepła,
  •  bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  •  umiejętność pracy w środowisku Windows I Unix,
  •  umiejętność logicznego myślenia oraz wysokie zdolności analityczne,
  •  umiejętność pracy w zespole,
  •  mile widziane doświadczenie w przemyśle lotniczym,

Obowiązki:

  • Rozwój procesów i narzędzi wykorzystywanych w analizach przepływu ciepła w podzespołach silników lotniczych
  • Integracja i testowane opracowanych procesów i narzędzi
  • Diagnostyka i naprawa procesów i narzędzi
  • Wsparcie IT dla inżynierów ds. wymiany ciepła
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem rozwoju oprogramowania analiz przepływu ciepła

Oferujemy:

  • Innowacyjność w prestiżowej branży – prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne
  • Nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację
  • Wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych
  • Liczne aktywności w ramach promowania work-life balance