Senior Copywriter Ref. No: 6895

Naszym Klientem jest wiądąca na rynku Agencja Reklamowa. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy ciekawych kandydatów na stanowisko: Senior Copywriter.

Region: Kraków, małopolskie

Czy:

  • Uwielbiasz tworzyć, inspirować, wymyślać, łapać za słówka?
  • Jesteś błyskotliwy, wyrazisty, w każdej chwili gotowy na cięte riposty?
  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w agencji reklamowej na podobnym stanowisku w szczególności w zakresie prowadzenia projektów: digital, ATL, BTL, produkcji filmowej, konkursów ?
  • Płynnie posługujesz się  językiem angielskim?
  • Posiadasz umiejętność myślenia graficznego i sprawnego łączenia obrazu ze słowem ?

Jeśli odpowiedziałeś 5 razy TAK, ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Tworzenie koncepcji reklamowych w oparciu o briefingi strategiczne
  • Tworzenie koncepcji kreatywnych na kampanie typu 360 stopni w we wszystkich możliwych kanałach komunikacji ze szczególnym uwzględnieniem kanału digital
  • Tworzenie platform komunikacji
  • Pisanie scenariuszy i tekstów reklamowych
  • Przygotowywanie prezentacji dla Klientów agencji (przetarg, klient kontraktowy)
  • Prezentacja konceptów i innych rozwiązań kreatywnych dla Klientów agencji (przetarg, klient kontraktowy)
  • Rozumienie / Definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań

Oferujemy:

  • Możlwiość realizowania projektów dla znanych i dużych marek
  • Możliwość wdrażania swoich własnych pomysłów w rozwój projektów oraz  rozwój samej agencji
  • Dużą samodzielność w pracy
  • Elastyczność czasową
  • Przyjazną atmosferę pracy