HR Manager Ref. No: 6897

Naszym Klientem jest wiodąca Agencja Reklamowa, która w związku z intensywnym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko: HR Manager.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi HR oraz praktyczna umiejętność tworzenia, zarządzania procesami HR
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • Kompleksowe przygotowanie i przeprowadzanie procesu rekrutacji
  • Współudział w budowaniu wizerunku pracodawcy
  • Współudział w tworzeniu strategii personalnej firmy
  • Poszukiwanie innowacyjności w obszarze HR
  • Bieżąca współpraca z menedżerami poszczególnych linii biznesowych w zakresie realizacji spraw personalnych
  • Realizacja działań szkoleniowych i rozwojowych pracowników
  • Współudział we wdrażaniu wewnętrznych rozwiązań / procedur HR - owych w organizacji
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby biznesu

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze