Asystent w Dziale Kadr i Płac Ref. No: 6910

Dla naszego Klienta, spółki prowadzącej obsługę księgową i kadrowo-płacową polskich i zagranicznych podmiotów działających na terenie Polski, poszukujemy kandydatów zdecydowanych na rozwój swojej kariery w obszarze kadrowo-płacowym. Firma zapewnia możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i silne merytoryczne wsparcie doświadczonych starszych specjalistów.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Studenci drugiego i trzeciego roku studiów licencjackich lub pierwszego roku studiów magisterskich
  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze kadr i płac
  • Dyspozycyjność od 20 do 40 godzin tygodniowo
  • Motywacja do nauki i rozwoju
  • Dokładność w pracy z danymi
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Obowiązki:

  • Kompletowanie i prowadzenie akt personalnych
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemach kadrowo-płacowych
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem
  • Opracowywanie wybranych raportów

Oferujemy:

grade

Możliwość długotrwałej współpracy

school

Szkolenia zawodowe

date_range

Elastyczne godziny pracy

trending_up

Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w gronie doświadczonych profesjonalistów