Automatyk Utrzymania Ruchu Nr ref: 6915

Dla naszego Klienta lidera nowoczesnych technologii w motoryzacji aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Automatyk Utrzymania Ruchu.

Region:
Jasionka, Rzeszów, podkarpackie

Obowiązki:

  • Wykonywanie napraw, remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn oraz urządzeń zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną w obszarze automatyki
  • Diagnostykę i modyfikacje programów PLC
  • Wykonanie konserwacji prewencyjnej i zapobiegawczej maszyn produkcyjnych
  • Usuwanie bieżących usterek linii produkcyjnych
  • Sprawdzanie przyczyn przestojów maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie archiwum przeprowadzonych prac na maszynach i instalacjach
  • Kontrolę stanów magazynowych oraz rejestrowanie pobrań części zamiennych
  • Kontakty z firmami zewnętrznymi w zakresie konserwacji mechanicznej, pneumatycznej, hydraulicznej i elektrycznej
  • Współpracę z działem technologicznym i produkcyjnym przy rozwiązywaniu problemów technicznych z maszynami
  • Aktywny udział przy wdrażaniu i utrzymaniu systemów takich jak 5S , TPM, SMED i innych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu lub pokrewnym  (preferowane w firmie motoryzacyjnej)
  • Dobra znajomość systemów PLC (preferowany Siemens , Allen Bradley)
  • Wiedza z zakresu pneumatyki, hydrauliki, mechaniki i automatyki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość zasad TPM
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Obsługa komputera - MS Office: Power Point, Word, Excel
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

monetization_on

Atrakcyjne wynagrodzenie

grade

Bogaty pakiet socjalny

local_hospital

Prywatną opiekę medyczną

trending_up

Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku

laptop

Styczność z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnym

Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE