Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji Ref. No: 6970

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjne  poszukujemy obecnie specjalisty na stanowisko: Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji.

Region: , podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (obszar IT będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze bezpieczeństwa informacji (1-3 lata)
  • Znajomość normy ISO/IEC 27001/2
  • Doświadczenie w zakresie szacowania ryzyka w ramach bezpieczeństwa informacji
  • Doświadczenie w zakresie opracowywania i wdrażania dokumentacji systemowej
  • Wiedza z zakresu zarządzania bezpieczeństwem informacji, ciągłością działania i ochroną infrastruktury krytycznej
  • Duża dyspozycyjność (częste delegacje zagraniczne)
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i zarządcze
  • Wiedza z zakresu prowadzenia projektów informatycznych i zarządzania procesami będzie dodatkowym atutem
  • Ukończony kurs Audytora Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001 będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Wdrażanie i nadzorowanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w poszczególnych zakładach Grupy z branży Automotive
  • Opracowywanie i realizowanie celów wynikających ze strategii bezpieczeństwa na poziomie Grupy z branży Automotive
  • Prowadzenie szkoleń i kampanii informacyjnych dotyczących bezpieczeństwa informacji na poziomie Grupy z branży Automotive
  • Przygotowywanie prezentacji i materiałów szkoleniowych z zakresu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji
  • Współpraca z Działem/Obszarem IT w zakresie bezpieczeństwa informatycznego
  • Zarządzanie i raportowanie incydentami z zakresu bezpieczeństwa informacji
  • Formułowanie i doskonalenie zapisów polityki bezpieczeństwa informacji
  • Opracowywanie procedur dotyczących procesów w ramach  Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji
  • Udział w audytach i kontrolach funkcjonalnych z zakresu bezpieczeństwa informacji i ciągłości działania w poszczególnych zakładach

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Intersująca praca w kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju w obszarze innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii Automotive
  • Opieka zdrowotna Luxmed
  • Kantyna/Stołówka zakładowa z dofinansowaniem do posiłków
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Świadczenia świąteczne (Wielkanoc/Boże Narodzenie)
  • Świadczenie wakacyjne oraz dofinansowanie zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Możliwość nauki języków obcych