Specjalista ds. Administracji Ref. No: 6994

Aktan Polska to zespół specjalistów, którzy projektują innowacje przez service design. Jesteśmy oddziałem francuskiej firmy i od początku 2018 roku wspieramy klientów na rynku polskim w budowaniu innowacyjnej kultury organizacji.

Region: Krakow, małopolskie

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego
  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse)
  • Znajomość zagadnień księgowych, podatkowych, obiegu dokumentów, podstaw prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Otwartość w kontaktach z ludźmi i umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista i znajomość etykiety biznesu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność, inicjatywa i zaangażowanie
  • Opiekuńczość
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym
  • Gromadzenie i przygotowanie dokumentów finansowo-księgowych i kadrowych do przekazania do biura rachunkowego
  • Przygotowywanie ww. dokumentów w terminach uzgodnionych pomiędzy firmą i biurem rachunkowym
  • Przygotowywanie umów i prowadzenie postępowań administracyjnych, kontakt z urzędami
  • Współpraca z biurem rachunkowym we wszystkich istotnych sprawach, które mają wpływ na rozliczenia finansowe firmy
  • Odpowiedzialność za bieżącą obsługę administracyjną Biura
  • Obsługa i archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    oraz dokumentacji biurowej
  • Pomoc zespołowi w sprawach związanych z organizacją spotkań (zakup biletów kolejowych, lotniczych, noclegi, ect.)
  • Bezpośrednie wspieranie logistyczne i administracyjnie zespołu
    w codziennej pracy
  • Wykonywanie zakupów na potrzeby funkcjonowania biura
  • Kontakt z biurem tłumaczeń w przypadku dużych zleceń oraz tłumaczeń przysięgłych
  • Samodzielne wykonywanie tłumaczeń krótkich i prostych dokumentów
  • Kontakt z biurem we Francji, w celu prowadzenia wspólnych działań HR typu eventy pracownicze, inne benefity
  • Kontakt z biurem we Francji, w celu realizacji działań uwspólniających kwestie administracyjne pomiędzy biurami
  • Pomoc w realizacji zadań dla klientów Aktan, takich jak: kontakt z drukarnią, wysyłka różnych materiałów
  • Pomoc w realizacji małych eventów skierowanych do klientów Aktan, takich jak np. śniadania businessowe, ect.
  • Współpraca z oddziałem firmy w zakresie administracyjno-księgowym (prowadzenie rejestrów umów, faktur, dokumentów)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami i zainteresowaniami
  • Pracę w ramach niedużego, zaangażowanego i miłego zespołu
  • Możliwość uczestniczenia w wydarzeniach typu szkolenia itp. w głównej siedzibie firmy we Francji
  • Dofinansowanie do wydatków telefonicznych
  • Możliwość poznania czym jest Service Design i jak się projektuje innowacje