Kierownik ds. Zakupów Ref. No: 6998

Dla jednego z naszych Klientów, firmy międzynarodowej z branży automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik ds. Zakupów.

Region: Bielsko-Biała, śląskie

Oferujemy:

  • Udział we wdrażaniu nowoczesnych procesów i rozwiązań technologicznych
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego poprzez udział w międzynarodowych projektach wdrożeniowych, doskonalących i oszczędnościowych
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i produktu
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia dostosowane do indywidualnych kompetencji i wyników
  • Pakiet benefitów pracowniczych-opieka medyczna, karnety sportowe i wiele innych

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za wyszukiwanie, negocjacje oraz dopuszczanie do produkcji nowych dostawców oraz rozwój dostawców już istniejących
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie zamówień dla dostawców materiałów bezpośrednio produkcyjnych i zakupów inwestycyjnych oraz kontrola przebiegu ich realizacji
  • Efektywne prowadzenie strategii zakupowych i poszukiwanie oszczędności
  • Monitorowanie rynku produktów, usług i trendów branżowych
  • Udział w projektach interdyscyplinarnych prowadzących do optymalizacji stanów  magazynowych materiałów
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników oraz dbałość o ich rozwój
  • Nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych procedur w obszarze zakupów

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w Dziale Zakupów w firmie z branży motoryzacyjnej
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Umiejętność zarządzania projektami