Kierownik ds. Zakupów Nr ref: 6998

Dla jednego z naszych Klientów, firmy międzynarodowej z branży automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik ds. Zakupów.

Region:
Bielsko-Biała, śląskie

Oferujemy:

  • Udział we wdrażaniu nowoczesnych procesów i rozwiązań technologicznych
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego poprzez udział w międzynarodowych projektach wdrożeniowych, doskonalących i oszczędnościowych
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i produktu
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia dostosowane do indywidualnych kompetencji i wyników
  • Pakiet benefitów pracowniczych-opieka medyczna, karnety sportowe i wiele innych

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za wyszukiwanie, negocjacje oraz dopuszczanie do produkcji nowych dostawców oraz rozwój dostawców już istniejących
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie zamówień dla dostawców materiałów bezpośrednio produkcyjnych i zakupów inwestycyjnych oraz kontrola przebiegu ich realizacji
  • Efektywne prowadzenie strategii zakupowych i poszukiwanie oszczędności
  • Monitorowanie rynku produktów, usług i trendów branżowych
  • Udział w projektach interdyscyplinarnych prowadzących do optymalizacji stanów  magazynowych materiałów
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników oraz dbałość o ich rozwój
  • Nadzór nad przestrzeganiem wewnętrznych procedur w obszarze zakupów

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w Dziale Zakupów w firmie z branży motoryzacyjnej
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Umiejętność zarządzania projektami

Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE