Inżynier ds. Planowania Jakości Ref. No: 7017

Naszym Klientem jest renomowana, zagraniczna firma produkcyjna od wielu lat funkcjonująca na polskim rynku. W związku z intensywnym rozwojem nasz Klient poszukuje doświadczonego Kandydata, który w strukturach firmy obejmie stanowisko: Inżynier ds. Planowania Jakości.

Region: okolice Mielca, podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (specjalizacja w zakresie zarządzania jakością będzie dodatkowym atutem)
  • Biegła znajomości języka angielskiego
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze Jakości (preferowana branża motoryzacyjna)
  • Doświadczenie w zakresie geometrii rysunkowej oraz wymiarowania
  • Bardzo wysokie umiejętności interpersonalne (Komunikatywność, Elastyczność)
  • Duża dyspozycyjność
  • Doświadczenie w zakresie zaawansowanego planowania jakości (APQP)
  • Doświadczenie w zakresie zasad funkcjonowania sprzętu kontrolno-pomiarowego oraz technik pomiarowych
  • Doświadczenie w zakresie stosowania technik i narzędzi analizy przyczyn powstawania wad / niezgodności (FMEA)
  • Znajomość wymagań PPAP

Obowiązki:

  • Reprezentowanie Pracodowcy w kontaktach z klientami w zakresie jakości wyrobów w fazie uruchomienia produkcji
  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej wyrobów w ramach projektów na potrzeby Grupy
  • Uzgadnianie z klientami i nadzór nad charakterystykami specjalnymi i krytycznymi
  • Przeprowadzanie/nadzorowanie FMEA Procesu dla projektów w zespołach interdyscyplinarnych Grupy
  • Opracowywanie/nadzorowanie Control Planów dla produkcji przed-seryjnej i seryjnej na bazie FMEA Procesu
  • Opracowywanie koncepcji przyrządów kontrolnych dla projektów
  • Nadzór nad dokumentacją jakościową projektów oraz raportami dla klientów
  • Zarządzanie jakością części z produkcji przed-seryjnej oraz wzorców PPAP (próbek wyrobu)
  • Wsparcie w działaniach związanych z procesem PPAP wykonywanych przez poszczególne zakłady Grupy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Interesująca praca w kreatywnym zespole
  • Możliwość rozwoju w obszarze innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii Automotive
  • Opieka zdrowotna Luxmed
  • Kantyna/Stołówka zakładowa z dofinansowaniem do posiłków
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Dofinansowanie do karty MultiSport