Starszy Specjalista Ds. Kadr i Płac Ref. No: 7054

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej, poszukujemy obecnie  kandydatów na stanowisko: Starszy Specjalista Ds. Kadr i Płac.

Region: Okolice Krakowa , małopolskie

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku kadrowo-płacowym mile widziane w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość przepisów kadrowo-płacowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonała znajomość Ms Excel
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność budowania trwałych relacji
  • Nastawienie na realizację celów
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Naliczanie płac, prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Obsługa kadrowo-płacowa zleceniobiorców
  • Współpraca i przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby innych działów Spółki oraz instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, PFRON)
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Dbałość o przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur w zakresie realizacji polityki HR
  • Budowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku działu HR w organizacji

Oferujemy:

card_travel

Praca w stabilnej firmie

school

Szkolenia branżowe

grade

Pakiet socjalny