Kierownik produkcji Nr ref: 7068

Dla jednego z naszych Klientów, firmy międzynarodowej z branży automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik produkcji.

Region:
Czechowice-Dziedzice, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją w branży automotive
  • Dobra znajomość standardów jakości w przemyśle motoryzacyjnym
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing oraz WCM
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność komunikowania się z pracownikami (motywowanie, udzielanie konstruktywnej informacji zwrotnej)
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników
  • Umiejętność szybkiej analizy i podejmowania decyzji
  • Silna motywacja do pracy, odpowiedzialność oraz nastawienie na realizację celów
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska:

  • Operacyjny nadzór nad funkcjonowaniem wydziału produkcyjnego według standardów Lean dla sektora automotive
  • Kompleksowe zarządzanie procesem oraz zapewnienie ciągłości produkcyjnej oraz jakości
  • Opracowywanie planów produkcyjnych oraz kontrola ich realizacji
  • Nadzór nad prawidłowym stanem technicznym maszyn i urządzeń dążąc do ich nieprzerwanej pracy
  • Zarządzanie zespołem  poprzez delegowanie, stawianie celów oraz motywowanie
  • Odpowiedzialność za ciągłą optymalizację działań produkcyjnych
  • Nadzór nad audytami potwierdzającymi zgodność względem wypracowanych i zatwierdzonych standardów
  • Zapewnianie realizacji wymaganego poziomu wskaźników KPI
  • Nadzór nad prowadzonymi projektami
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych według filozofii Lean Manufacturing właściwych dla sektora
  • Dbałość o rozwój kompetencji i umiejętności własnych oraz podległego zespołu we współpracy z Działem HR

Oferujemy:

  • Udział we wdrażaniu nowoczesnych procesów i rozwiązań technologicznych
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego poprzez udział w międzynarodowych projektach wdrożeniowych, doskonalących i oszczędnościowych
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i produktu
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia dostosowane do indywidualnych kompetencji i wyników
  • Pakiet benefitów pracowniczych -  opieka medyczna, karnety sportowe i wiele innych

Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE