Członek Zarządu Ref. No: 7130

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Członek Zarządu (lokalizacje w obrębie Krakowa).

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Wykształcenie medyczne lub farmaceutyczne
  • Minimum 5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość branży farmaceutycznej
  • Wysoka świadomość biznesowa oraz praktyczna wiedza z zakresu zarządzania, ekonomii oraz prawa
  • Współudział w tworzeniu długofalowej strategii oraz wdrażanie planów operacyjnych i budżetów
  • Zorientowanie na cele
  • Silna orientacja na klienta
  • Doskonała znajomość technik negocjacji handlowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, programów CRM
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Obowiązki:

  • Kierowanie spółką w zastępstwie prezesa zarządu
  • Prowadzenie i nadzorowanie spraw administracyjnych związanych z funkcjonowaniem firmy
  • Organizacja i zarządzanie pracą zakładu produkcji leków w systemie GMP
  • Wyznaczanie celów, egzekwowanie wyników
  • Współpraca z partnerami handlowymi
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta
  • Budowanie relacji oraz prowadzenie negocjacji z kluczowymi klientami,
  • Nadzór nad prowadzonymi działaniami
  • Raportowanie wyników do Zarządu
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie zakładu
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników, ich rozwojem i motywacją

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, kontrakt lub własna działalność
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wysokie premie za osiągnięte wyniki
  • Możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego
  • Samochód służbowy