Manager ds. Zakupów Ref. No: 7161

Dla naszego Klienta, jednej z wiądących firm  handlowych w Europie, w zwiazku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Manager ds. Zakupów

Region: Katowice, śląskie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie na  podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne

Obowiązki:

  • Zarządzanie powierzonymi grupami asortymentowymi
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami
  • Odpowiedzialność za produkt (wprowadzanie, rozwój,opakowanie)
  • Współtworzenie materiałów reklamowych
  • Kontrola realizacji warunków handlowych oraz nadzór nad kontraktam

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełna wyzwań prace w międzynarodowej firmie handlowej z tradycjami
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenie na życie)
  • Samochód służbowy
  • Stabilność zatrudnienia i długofalową perspektywę rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy