Starszy Specjalista ds. zakupów ze znajomością języka niemieckiego Ref. No: 7162

Dla naszego Klienta, jednej z wiądących firm handlowych w Europie, w zwiazku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Starszy Specjalista ds. zakupów ze znajomością języka niemieckiego.

Region: Katowice, śląskie

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w  obszarze zakupów
  • Dobra znajomość j. niemieckiego
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • Samodzielność, inicjatywa, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Postawa ukierunkowana na poszukiwanie rozwiązań

Obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie nowych dostawców oraz alternatywnych źródeł zaopatrzenia
  • Rozwój i wprowadzanie nowych produktów
  • Komunikacja z zagranicznymi dostawcami produktu
  • Wspieranie Kupca w negocjacjach z dostawcami
  • Wspieranie Kupca w kwestiach administracyjnych
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów związanych z zamówieniami, dostawcami
  • Monitorowanie wyników sprzedaży
  • Przygotowywanie specyfikacji i ofert w zakresie produktowo-cenowym dla kontrahentów
  • Tworzenie i wprowadzanie produktów w systemie komputerowym z dbałością o ich poprawność
  • Przygotowywanie i procesowanie umów handlowych
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją handlową
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w celu zapewnienia realizacji założonych celów
  • Sporządzanie analiz, raportów i zestawień
  • Analiza ofert, monitoring rynku, analiza działań konkurencji oraz trendów rynkowych
  • Praca z materiałami marketingowymi

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełna wyzwań prace w międzynarodowej firmie handlowej z tradycjami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Stabilność zatrudnienia i długofalowa perspektywę rozwoju