Przepraszamy, ta oferta pracy jest już nieaktualna !
Sorry, this job offer is no longer available !

Inżynier ds. Nadzoru Jakości Dostawców (Odlewnictwo) Nr ref: 7194

Naszym Klientem jest firma MTU Aero Engines, jeden z czołowych producentów silników lotniczych i podzespołów napędowych, zatrudniający ponad 7.100 pracowników na całym świecie. W związku z uruchomieniem nowej inwestycji w Jasionce koło Rzeszowa, w działającym już zakładzie produkcyjnym i ośrodku badawczo-rozwojowym, zatrudnienie znajdzie ponad 400 osób. Obecnie poszukujemy wysokiej klasy specjalistów do pracy na stanowisku: Inżynier ds. Nadzoru Jakości Dostawców.

Region:
Tajęcina, podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze jakości, technologii lub inżynieringu w środowisku międzynarodowym w firmie z branży lotniczej, motoryzacyjnej lub mechanicznej
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu odlewnictwa
  • Umiejętność interpretacji specyfikacji technicznej i dokumentacji jakościowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego, także technicznego, mowie i piśmie
  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do podróży służbowych i częstej pracy w środowisku międzynarodowym

Zakres zadań:

  • Nadzorowanie jakości dostawców części lotniczych poprzez:
  • Zapewnienie  zgodności jakościowej z  rysunkiem i specyfikacją techniczną   względem wymogów dla kupowanych produktów
  • Ścisłą współpracę i  minimalizowanie niezgodności poprzez identyfikowanie ich przyczyn, działania prewencyjne i korekcyjne
  • Częste wizyty u dostawców i przeprowadzanie audytów w celu ciągłego wzrostu jakości dostaw
  • Dokonywanie wyboru i zatwierdzanie nowych dostawców
  • Współpraca z działem zakupów i inżynieryjnym celem aktualizacji i doskonalenia dokumentacji technicznej
  • Zapewnianie szkoleń dla dostawców w ramach najlepszych praktyk stosowanych we współpracy

Oferujemy:

  • Innowacyjność w prestiżowej branży - prowadzimy intensywne prace badawczo - rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne
  • Nacisk na współpracę oraz otwartą komunikację
  • Wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych
  • Liczne aktywności w ramach promowania work - life balance

Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE