Kierownik Logistyki Nr ref: 7206

Dla jednego z naszych Klientów, firmy międzynarodowej z branży automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownika Logistyki.

Region:
Czechowice-Dziedzice, śląskie

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
  • Udział we wdrażaniu nowoczesnych procesów i rozwiązań technologicznych
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i produktu
  • Pakiet benefitów pracowniczych -  opieka medyczna, karnety sportowe i wiele innych
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane o specjalizacji logistycznej)
  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem ludźmi w dziale logistyki w firmie produkcyjnej
  • Znajomość systemów ERP
  • Znajomość zasad i narzędzi Lean Manufacturing (min.: 5S, OPL, Poka Yoke, VSM, Milk run)
  • Umiejętność kierowania zespołem oraz rozdzielanie zadań według możliwości i aspiracji pracowników
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

Obowiązki:

  • Współtworzenie standardów przemysłu 4.0 wymaganych w sektorze automotive
  • Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem działu logistyki
  • Kierowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników
  • Optymalizacja procesów logistycznych
  • Analiza i utrzymywanie stanów zapasów magazynowych na poziomie gwarantującym ciągłość procesu – współpraca z dostawcami
  • Optymalizacja zapasów produkcyjnych – produkcja w toku
  • Kontrola terminowości dostaw do klientów

Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE