Przepraszamy, ta oferta pracy jest już nieaktualna !
Sorry, this job offer is no longer available !

Konsultant ds. wdrożeń Nr ref: 7246

Dla naszego Klienta, który oferuje systemy informatyczne dla przedsiębiorstw, które mają szczególnie wysokie wymagania w zakresie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko Konsultant ds. wdrożeń.

Region:
Krakow , małopolskie

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień logistyki lub gospodarki magazynowej
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów/ konsultacji z klientem
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera

Mile widziane:

  • Doświadczeniem w realizacji projektów, zwłaszcza w branży IT
  • Wiedza na temat baz danych oraz języka SQL
  • Umiejętność sprawnej realizacji zadań pod presją czasu i wymagań

Obowiązki:

Do podstawowych obowiązków należeć będzie udział w realizacji projektów informatycznych. Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi i korzystania z systemu. Konsultacje wdrożeniowe, analiza i rozwiązywanie problemów.

Oferujemy:

Oferujemy pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i międzynarodowym zakresem działalności. Formę zatrudnienia dostosowujemy do Twoich potrzeb (kontrakt lub umowa o pracę). Przywiązujemy wagę do rozwoju zawodowego pracownika, zapewniając niezbędne szkolenia oraz dając dużą swobodę w samodoskonaleniu. Gwarantujemy niekorporacyjną atmosferę pracy z fantastycznym ludźmi i doświadczonymi specjalistami w jednym. Dbamy o właściwe samopoczucie pracowników (m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiety medyczne).

Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE