Manager sprzedaży i organizacji imprez dla dzieci Ref. No: 7247

Naszym, klientem jest ANIKINO Kraina Zabaw Dziecięcych, krakowski lider w branży krytych placów zabaw dla dzieci z 25-letnią tradycją, dla którego poszukujemy Managera sprzedaży i organizacji imprez dla dzieci.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

Tą wyjątkową ofertę kierujemy do dobrze zorganizowanych pasjonatów znajdujących przyjemność w pracy dla dzieci i ich rodziców.

  • Mile widziana przeszłość harcerska
  • Konieczność posiadania uprawnień kierownika wypoczynku lub możliwość uzyskania uprawnień do najbliższych wakacji
  • Dobra organizacja oraz chęć współpracy przy organizacji eventów – również w weekendy
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność prowadzenia rozmów z klientami
  • Niezbędna znajomość Excel i Corel
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promocję, marketing, sprzedaż, organizację imprez dziecięcych oraz raportowanie do Prezesa Zarządu.

Oferujemy:

card_travel

Niepełny lub pełny etat

grade

Elastyczne godziny pracy

  • Akceptujemy studentów ostatnich lat studiów
  • Zapewniamy pracę w miłej atmosferze oraz wynagrodzenie zależne od zaangażowania w pracę
  • Gwarantujemy bardzo różnorodną i urozmaiconą pracę

  Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.