JavaScript Developer Node.js Ref. No: 7266

Dla jednego z naszych Klientów, firmy wytwarzającej narzędzia dla branży HR poszukujemy kandydatów na stanowisko Node.js JavaScript Developer.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia z Node.js
  • Znajomość frameworków webowych dla Node.js (Express)
  • Znajomość TypeScript
  • Umiejętność tworzenia Web Services (REST/GraphQL)
  • Znajomość SQL (PostgreSQL)
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji Git
  • Doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych (jednostkowych, integracyjnych, funkcjonalnych), umiejętność posługiwania się test doubles (Sinon.JS)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie w pracy zespołowej
  • Umiejętność komunikacji w języku polskim i angielskim

Obowiązki:

Poszukujemy programisty JavaScript, który posiada doświadczenie w tworzeniu dużych aplikacji webowych.

Do Twoich zadań będą należały:

  • Udział w wyborze technologii, planowaniu architektury oraz nowych funkcjonalności
  • Rozwijanie i integracja backendu/API
  • Tworzenie testów automatycznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej interfejsów aplikacji
  • Usprawnianie procesów produkcji oprogramowania

Oferujemy:

monetization_on

Wynagrodzenie 10000 - 18000 PLN

local_hospital

Ubezpieczenie medyczne

laptop

Mocny sprzęt (laptop i7/ssd, dodatkowy monitor 24”)

  • Długoterminowe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Forma zatrudnienia B2B
  • Bonus dwa razy w roku
  • Budżet szkoleniowy (konferencje IT, szkolenia, książki) 3000 PLN / rok
  • Dostęp do płatnych narzędzi
  • Elastyczny czas pracy
  • Częściową możliwość pracy zdalnej
  • Imprezy firmowe
  • Owoce, soki i kawę w biurze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużych projektach
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Realny wpływ na kształt projektów, miejsce na własne pomysły