Kierownik Działu Kontrolingu i Finansów Nr ref: 7324

Dla naszego Klienta, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Działu Kontrolingu i Finansów.

Region:
Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Doświadczenie  na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu księgowości i finansów
  • Wykształcenie kierunkowe: finanse, księgowość lub ekonomia
  • Umiejętność efektywnego zarządzania Zespołem
  • Umiejętność budowania procesów i procedur
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i Zespołu

Obowiązki:

  • Zarządzanie Zespołem Księgowości, Kontrolingu i Finansów
  • Wsparcie Zarządu w strategicznych decyzjach finansowych i inwestycyjnych
  • Nadzór i odpowiedzialność za realizację wszystkich procesów finansowych, sprawozdawczych i inwestycyjnych spółek
  • Odpowiedzialność za sprawozdania finansowe
  • Odpowiedzialność za raporty finansowe i operacyjne oraz sprawozdania na potrzeby spółek
  • Opracowywanie planów i prognoz finansowych
  • Bieżąca analiza strategicznych wskaźników biznesowych
  • Współpraca z audytorami
  • Scisła współpraca z pozostałymi obszarami Firmy

Oferujemy:

  • Atmosferę wsparcia i życzliwość
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Dobrą organizację pracy
  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

Rekrutację prowadzi:

Justyna Drabik
Senior Project Manager

phone +48 12 350 56 22

Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE