Koordynator ds. Marketingu i Sprzedaży Ref. No: 7325

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko Koordynatora ds. Marketingu i Sprzedaży.

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami marketingowymi (Branding, Content Marketing, Marketing Automation, Social Media)
  • Mile widzialne doświadczenie w budowaniu wizerunku w branży IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna  znajomość zagadnień z zakresu marketingu internetowego i e-commerce
  • Umiejętności weryfikacji wyników prowadzonych działań marketingowych oraz interpretacji uzyskanych danych

Obowiązki:

  • Tworzenie oraz realizacja strategii marketingowej na poziomie wizerunku spółki na rynku oraz wśród pracowników
  • Kompleksowa realizacja projektów PR i marketingowych wspierających sprzedaż
  • Dbanie o spójny przekaz wizualny firmy (Social Media, strona WWW, Digital)
  • Monitorowanie rynku, branży, konkurencji
  • Rozwijanie nowych kanałów sprzedaży
  • Dbałość o wizerunek firmy i reprezentowanie jej poprzez nawiązywanie, podtrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientami
  • Przygotowanie ofert handlowych

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego