JAK APLIKOWAĆ NA OFERTY?

Czas każdego z nas jest bardzo cenny, dlatego nie prosimy Cię o wypełnianie  rozbudowanych formularzy aplikacyjnych. Wystarczy, że uzupełnisz krótki formularz, dołączysz CV i Twoja aplikacja trafi do konsultanta realizującego projekty rekrutacyjne.

Jakie dokumenty należy dołączyć?

CV zawierające klauzulę 

Pamiętaj, aby dołączyć poprawną klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych! 

List motywacyjny

Możesz dodać list motywacyjny, ale nie jest on obowiązkowy przy każdej aplikacji. Decyzja należy do Ciebie. 

Inne dokumenty

Listy referencyjne, listy polecające, dyplomy, świadectwa ukończenia szkół, kursów, świadectwa pracy są wymagane dopiero w dalszych etapach rekrutacji (prosimy nie załączać ich do nadsyłanych dokumentów).


Jak mogę aplikować?

  • Klikając przycisk „ Aplikuj” w ogłoszeniu aplikujesz na wybraną przez siebie ofertę. Twoje CV od razu trafia do naszego konsultanta.  

Prosimy o wyrozumiałość, ponieważ nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdą otrzymaną aplikację. Dlatego informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowych ofertach pracy, przeglądaj regularnie naszą stronę internetową.
 
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest firma:  AG TEST HR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (ul. Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków). Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzania procesów rekrutacyjnych i nie będą udostępniane innym odbiorcom bez Twojej pisemnej zgody. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. 


BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE