Mentoring – Coaching kryzysowy

Kryzysy są uniwersalne, co oznacza, że w pewnych okolicznościach każdy ich doświadcza. Sytuacja kryzysowa obejmuje całokształt działań osoby, a więc wpływa zarówno na funkcjonowanie osobiste, jak i zawodowe pracownika. O ile samo doświadczenie jest uniwersalne, to już sposób wychodzenia z sytuacji kryzysowej, ma kluczowe znaczenie dla przyszłej kondycji pracownika.

Mentoring – Coaching kryzysowy umożliwia nie tylko udzielenie profesjonalnego wsparcia pracownikowi, ale jest również  szansą na jego pokryzysowy rozwój. Jest to forma pracy, która zapewnia zarówno wsparcie psychologiczne, ułatwiające wyjście z sytuacji kryzysowej, jak również wsparcie w wykorzystaniu kryzysu do własnego rozwoju i wzmocnienia swojej wewnętrznej siły.

Forma pracy oraz liczba konsultacji ustalana jest indywidualnie.

Konsultacje prowadzone są zgodnie z programem Instytutu Pozytywnej Terapii Kryzysu.

Wybrani Klienci korzystający z naszego wsparcia w konsultingu HR

Mentoring – Coaching kryzysowy – dlaczego skutecznie Ci pomożemy

Będziesz mógł realnie wpłynąć na stan emocjonalny i samopoczucie Twojego pracownika i wesprzeć go w sytuacji trudnej. Zapobiegniesz w ten sposób rozwojowi negatywnych konsekwencji kryzysu.
Twój pracownik, jak również Twoja firma otrzymają profesjonalne wsparcie psychologiczne i opiekę w trudnej sytuacji.
Wybierając wsparcie psychologiczne dla pracowników, wspierasz nie tylko osobę w sytuacji kryzysowej, ale także cały zespół, w którym pracuje.
Możesz liczyć na profesjonalną pomoc psychologiczną.
Zbudujesz wizerunek pracodawcy świadomego potrzeb pracowników. W ten sposób przykujesz uwagę kandydatów i zwiększysz atrakcyjność firmy na rynku pracy.
Korzystając z formy pomocy jaką jest wsparcie psychologiczne dla pracowników podniesiesz świadomość zatrudnionej osoby na temat jej własnej kondycji psychicznej oraz pomożesz o nią zadbać.
Skorzystasz ze współpracy z doświadczonymi konsultantami TEST – coachami, mającymi bogate doświadczenie biznesowe i HR-owe.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś i wesprzyj swoich pracowników w kryzysie

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z Agatą, która odpowie na wszelkie Twoje pytania. Przygotuje także ofertę dopasowaną specjalnie do Twoich potrzeb.