Outplacement

Niezależnie od tego czy programem objęta jest grupa osób czy pojedynczy manager, w TEST do programu outplacement podchodzimy procesowo. Projektujemy zestaw działań wspierających firmę w planowaniu zwolnień oraz w trakcie i po zakończeniu procesu redukcji.

Nie koncentrujemy się wyłącznie na zwalnianych pracownikach – wsparcie otrzymuje także kadra managerska i kierownicza oraz dział HR podejmujący bardzo trudne, stresujące decyzje.

Obejmujemy programem outplacement także pracowników pozostających w organizacji, których sytuacja tylko z pozoru jest komfortowa.

Wybrani Klienci korzystający z naszego wsparcia w konsultingu HR

Outplacement – dlaczego skutecznie Ci pomożemy

Wesprzemy zarząd, managerów, kierowników i dział HR Twojej firmy w procesie podejmowania bardzo trudnych decyzji związanych z przeprowadzaniem redukcji, planowaniem procesu zwolnień, programami dobrowolnych odpraw.
Otrzymasz pomoc w prowadzeniu rozmów ze związkami zawodowymi czy radami pracowniczymi.
Doradzimy osobom odpowiedzialnym za komunikację wewnętrzną i PR w procesie informowania o zwolnieniach.
Uzgodnimy pakiet usług outplacementowych oferowanych zwalnianym pracownikom.
Możesz liczyć na efektywną pomoc merytoryczną i psychologiczną dla zwalnianych pracowników obejmującą zarówno część doradczo-szkoleniową, jak i poszukiwanie dla nich nowej pracy.
Zadbasz o wsparcie dla managerów i ich zespołów po przejściu procesu redukcji w budowaniu nowych zespołów, umacnianiu morale i zaangażowania oraz motywacji do pracy.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś i zachowaj wizerunek dobrego pracodawcy

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z Agatą, która odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.