Assessment Centre

W TEST przebadaliśmy tysiące kandydatów w drodze Assessment Centre doskonaląc autorskie narzędzia i metody badania.

Przy rekrutacji na stanowiska kierownicze i specjalistyczne możesz liczyć na rozbudowany obraz kandydata, trafniejszy i bardziej przekrojowy niż w wywiadach rekrutacyjnych. Dobierzesz odpowiedzialne osoby, które posiadają predyspozycje i kompetencje odpowiednie do roli w Twojej organizacji i zespole. Sprawdzone metody TEST pomogą Ci je ocenić.

Przy rekrutacji wolumenowej absolwentów uczelni lub na stanowiska wykonawcze w produkcji, w TEST stosujemy wydajne i rzetelne narzędzia diagnozy takich postaw jak współpraca zespołowa, orientacja na jakość, respektowanie procedur, zdolności analityczne a nawet manualne.

Assessment Centre TEST zapewnia trafność selekcji, skraca proces rekrutacji, ogranicza rotację i koszty związane z wdrażaniem nowych osób, podnosi efektywność i wydajność.

Wybrani Klienci korzystający z naszego wsparcia w konsultingu HR

Assessment Centre – dlaczego skutecznie Ci pomożemy

Dostarczymy Ci wiarygodne dane do decyzji rekrutacyjnych, uzyskasz dokładne, wielostronne informacje o sposobie funkcjonowania, umiejętnościach i postawach kandydatów w kontekście istotnych dla Twojej firmy kryteriów.
Zoptymalizujemy koszty związane z rekrutacją pracowników, dobierzesz lepszych kandydatów do Twojej organizacji i stanowiska.
Zminimalizujemy Twoje zaangażowanie. Raporty Indywidualne i Zbiorcze ułatwią Ci podjęcie decyzji. Na życzenie otrzymasz rankingi kandydatów w oparciu o wyniki sesji AC.
Obniżymy poziom rotacji i koszty błędów popełnianych przez źle dobrany personel.
W rekrutacjach wolumenowych zmaksymalizujemy wydajność procesu i jeśli jat taka potrzeba udostępnimy odpowiednie zaplecze logistyczne.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś i zwiększ skuteczność rekrutacji

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z Agatą, która odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.