Assessment Centre

Assessment Center to jedno z nielicznych narzędzi, które pozwala na kompleksową, wielowymiarową i rzetelną ocenę kompetencji pracowników. Najczęściej wykorzystuje się je w procesie selekcji i rekrutacji oraz w kontekście analizy potrzeb rozwojowych pracowników. Uczestnicy sesji Assessment Center realizują szereg zadań dopasowanych swoim charakterem do rodzaju pełnionej funkcji, które odzwierciedlają rzeczywiste sytuacje mogące wydarzyć się na danym stanowisku. Dlatego też metoda ta jest tak rzetelna i miarodajna.

W TEST przebadaliśmy tysiące kandydatów w drodze Assessment Centre doskonaląc autorskie narzędzia i metody badania.

Przy rekrutacji na stanowiska kierownicze i specjalistyczne możesz liczyć na rozbudowany obraz kandydata, trafniejszy i bardziej przekrojowy niż w wywiadach rekrutacyjnych. Dobierzesz odpowiedzialne osoby, które posiadają predyspozycje i kompetencje odpowiednie do roli w Twojej organizacji i zespole. Sprawdzone metody TEST pomogą Ci je ocenić.

Przy rekrutacji wolumenowej absolwentów uczelni lub na stanowiska wykonawcze w produkcji, w TEST stosujemy wydajne i rzetelne narzędzia diagnozy takich postaw jak współpraca zespołowa, orientacja na jakość, respektowanie procedur, zdolności analityczne a nawet manualne.

Assessment Centre TEST zapewnia trafność selekcji, skraca proces rekrutacji, ogranicza rotację i koszty związane z wdrażaniem nowych osób, podnosi efektywność i wydajność.

Mamy trzydziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji sesji Assessment Center dla różnych branż i stanowisk. Sesje prowadzone przez naszych konsultantów odbywają się w formie bezpośredniej oraz on-line.

Wybrani Klienci korzystający z naszego wsparcia w konsultingu HR

Assessment Centre – dlaczego skutecznie Ci pomożemy

Dostarczymy Ci wiarygodne dane do decyzji rekrutacyjnych, uzyskasz dokładne, wielostronne informacje o sposobie funkcjonowania, umiejętnościach i postawach kandydatów w kontekście istotnych dla Twojej firmy kryteriów.
Zoptymalizujemy koszty związane z rekrutacją pracowników, dobierzesz lepszych kandydatów do Twojej organizacji i stanowiska.
Zminimalizujemy Twoje zaangażowanie. Raporty Indywidualne i Zbiorcze ułatwią Ci podjęcie decyzji. Na życzenie otrzymasz rankingi kandydatów w oparciu o wyniki sesji AC.
Obniżymy poziom rotacji i koszty błędów popełnianych przez źle dobrany personel.
W rekrutacjach wolumenowych zmaksymalizujemy wydajność procesu i jeśli jat taka potrzeba udostępnimy odpowiednie zaplecze logistyczne.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś i zwiększ skuteczność rekrutacji

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z Agatą, która odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.