Centrala Kraków

Dane teleadresowe

Advisory Group TEST Human Resources

+48 885300052
Zwierzyniecka 30, 31-105 Kraków, PL
08:00 AM - 4:00 PM
Dane rejestrowe

TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Zwierzyniecka 30
31-105 Kraków
NIP: 676-12-39-858
REGON: 351107016
KRS: 0000964287
Nr w rejestrze agencji zatrudnienia: 113
Kapitał zakładowy: 50.000 PLN

Jak dotrzeć do naszego biura?

Nasze biuro znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, niecałe 500m od Wawelu (zobacz na mapie). Poniżej znajdziesz wskazówki odnośnie dojazdu.

Dojazd samochodem

Przy dojeździe samochodem uwzględnij korki oraz ewentualny brak wolnych miejsc parkingowych. Samochód możesz zaparkować w płatnej strefie dokonując opłaty w parkomacie lub skorzystać z pobliskich parkingów:

 • Parking Podziemny ul. Plac na Groblach 24
 • Hotel Sheraton ul. Powiśle 7

Dojazd rowerem / hulajnogą 🙂

Jeżeli zdecydujesz się na dotarcie do nas na rowerze lub hulajnogą, to możesz je pozostawić w stojakach znajdujących się na dziedzińcu.

Dojazd komunikacją miejską

Dotarcie komunikacją miejską może okazać się najszybszym sposobem.
W odległości nie większej niż 250m od naszego biura znajdują się zarówno przystanki tramwajowe, jak i autobusowe oznaczone jako Jubilat.

  Wszelkie pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych lub sposobu ich przetwarzania możesz przesłać bezpośrednio do naszego  Inspektora Ochrony Danych na adres: iod@testhr.pl

  Ważne: Wiadomość wyślij z adresu na podstawie którego będziemy w stanie Cię zidentyfikować i jednocześnie będziemy mieć pewność, że udzielone zwrotnie informacje dotyczące Twoich danych osobowych nie trafią np. do osoby podszywającej się pod Ciebie.

  Problem z przesłaniem CV lub coś po prostu w Twojej opinii nie działa poprawnie na naszych stronach lub w aplikacjach web – możesz przesłać wiadomość bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za IT w naszej firmie: hello.it@testhr.pl

  Ważne: Prosimy o niezałączanie do przesyłanych wiadomości e-mail  załączników stanowiących dokumenty (np. CV, listy motywacyjne, inne dokumenty), gdyż wiadomości takie są automatycznie usuwane – /dev/null 😉

  Administratorem danych osobowych, które przekażesz nam podczas kontaktu jest TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Ciebie zgoda lub wysłanie do nas wiadomości e-mail. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadasz prawo do:

  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO)

  Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

  Nasze oddziały