TEST wyznacza trendy, a to zobowiązuje

Realizujemy najbardziej wymagające i złożone projekty. Niezależnie od tego czy szukasz lidera organizacji, efektywnego managera, wysokiej klasy specjalisty, prowadzisz dużą rekrutację wolumenową czy diagnozujesz potencjał lub planujesz rozwój kadry managerskiej, możesz liczyć na nowoczesne i elastyczne rozwiązania.

To dzięki innowacyjności oraz specjalizacji naszych konsultantów w branżach skutecznie wspieramy międzynarodowe korporacje i liderów polskiego rynku już od 1991 roku, będąc jedną z najstarszych polskich firm HR.

Trzy dekady ciągłego doskonalenia i nieustannej adaptacji do zmian nauczyły nas, jak ważna jest szybkość rekomendacji kandydatów, realizacji projektów, dostosowanie do specyfiki Twojej organizacji.

Zobacz, jak wspieramy naszych Klientów

skutecznie zrekrutowaliśmy kilkanaście tysięcy liderów organizacji, efektywnych managerów i kluczowych specjalistów przez executive search i direct search
zrealizowaliśmy kilkadziesiąt wolumenowych kampanii rekrutacyjnych, w tym dla centrów usług biznesowych oraz zakładów produkcyjnych
oceniliśmy potencjał zawodowy kilkunastu tysięcy pracowników i kandydatów w ramach Assessment Centre i Development Centre
badamy satysfakcję i motywację pracowników, budujemy programy rozwojowe, przeprowadzamy Ocenę 360
pomagamy przy realizacji programów Outplacement

Nie podejmujemy się wszystkich projektów, realizujemy te przemyślane, tak samo, jak wyszukujemy wyjątkowych kandydatów. Tak rozumiemy partnerstwo.

Wiarygodność i elastyczność
to nasza przewaga konkurencyjna

Pracownicy TEST to pasjonaci specjalizujący się w swoich obszarach, eksperci executive search, direct search, rekrutacji wolumenowych, badań assessment / development center oraz konsultingu HR.

Możesz liczyć na profesjonalizm, pełne zaangażowanie oraz elastyczność dostosowaną do specyfiki Twojej firmy.

Bo dla nas każdy Klient jest wyjątkowy.

Poznaj nasz zespół