Rekrutacje wolumenowe managerów i specjalistów – RPO, MSP

Jest wiele firm rekrutacyjnych, ale tylko niektóre są w stanie przeprowadzić duże rekrutacje wolumenowe.

TEST zrealizował kilkadziesiąt rekrutacji wolumenowych (między innymi w: branży centrów usług biznesowych SSC/BPO, produkcji, motoryzacji, lotnictwie). Wzięliśmy udział w zatrudnieniu od kilkudziesięciu do kilkuset managerów, specjalistów lub absolwentów uczelni w każdym z tych projektów.

Niezależnie od modelu: RPO – Recruitment Process Outsourcing, MSP – Managed Services Program czy Master Vendor, każdą rekrutację wolumenową projektujemy indywidualnie. Uwzględniamy specyfikę Twojej firmy, zestawiając te elementy, które przynoszą wydajny i efektywny proces.

Dedykowany zespół konsultantów TEST, doświadczony w rekrutacjach wolumenowych, projektuje, wdraża, przeprowadza, monitoruje, raportuje i nieustannie optymalizuje proces, kontrolując wydajność i koszty.

Wybrani Klienci korzystający z naszego wsparcia w rekrutacji wolumenowej

Rekrutacje wolumenowe – dlaczego skutecznie Ci pomożemy

Wesprzemy Cię w wypracowaniu optymalnego EVP (Employee Value Proposition) i strategii Employer Brandingu, a także pozytywnego Candidate Experience.
Dotrzemy do cennych, w tym pasywnych i niedostępnych kandydatów, odnoszących sukcesy w swojej branży, wykorzystując innowacyjne, headhunterskie metody pracy.
Odciążmy Cię od zarządzania tysiącami aplikacji, udzielania feedbacków i sprawdzenia referencji.
W sytuacji, gdy będzie to niezbędne, przeprowadzimy wydajny Assessment Center.
Wesprzemy Cię w procesie negocjacji wynagrodzenia, w oparciu o największy polski raport płacowy manaHR i wiedzę rynkową.
Możesz liczyć na dopasowanie do określonego obszaru i specjalizacji dedykowanego zespołu konsultantów. Zapewniamy także osobistą odpowiedzialność doświadczonego lidera rekrutacji wolumenowych, który będzie głównym kontaktem w procesie.
Będziemy monitorować wydajność i koszty procesu.
Udzielimy gwarancji na zatrudnionych kandydatów.
Możesz liczyć na wysoką jakość – systematycznie badamy satysfakcję klientów i zatrudnionych kandydatów.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś i skróć czas rekrutacji w swojej firmie!

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z Justyną, która odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.