Audyt personalny

Decydując się na Audyt Personalny TEST możesz liczyć na trafną ocenę kompetencji oraz potencjału zawodowego pracowników, w kontekście planów i potrzeb Twojej firmy, najczęściej w formie Assessment i Development Center.

Wesprzemy Cię podczas rozwiązywania bieżących dylematów związanych z podejmowaniem właściwej decyzji o zatrudnieniu, awansie czy też przeniesieniu pracownika na nowe stanowisko.

Z nami trafnie zaplanujesz ścieżki kariery, stworzysz plany sukcesji, dobierzesz pracowników do projektów i zadań specjalnych. Zbudujesz optymalne ścieżki rozwoju, określisz metody kształcenia (coaching, mentoring, szkolenia, studia managerskie, kursy specjalistyczne, samorozwój etc.).

Jeśli jesteś w trakcie zmian właścicielskich, fuzji, reorganizacji czy redukcji zbierzemy kompleksową informację o kompetencjach zatrudnionej kadry, abyś mógł podjąć właściwe decyzje personalne.

Wybrani Klienci korzystający z naszego wsparcia w konsultingu HR

Audyt personalny – dlaczego skutecznie Ci pomożemy

Otrzymasz szczegółową informację o uczestnikach audytu personalnego, podejmiesz właściwe decyzje i unikniesz sytuacji zatrudnienia czy awansu niewłaściwych osób.
Przygotujesz optymalną politykę personalną. Dostarczymy kompleksową informację na temat poziomu kompetencji zatrudnionej kadry Twojego przedsiębiorstwa.
Oprzesz się na zaawansowanych, autorskich metodach TEST i Raportach Indywidualnych z użytecznymi do podejmowania decyzji informacjami, uzupełnionymi o konkretne wskazówki rozwojowe.
Precyzyjnie dopasujemy działania coachingowe lub szkoleniowe do potrzeb badanej grupy pracowników.
Możesz liczyć na Rankingi Pracowników z uwzględnieniem priorytetów Twojej firmy.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś i zbadaj potencjał swoich pracowników

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z Agatą, która odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.