Development Centre

Od dekad doskonalimy w TEST programy Development Centre, dostosowując je nieustannie do zmian na rynku.

Jeśli planujesz politykę rozwojową, zdiagnozujemy luki kompetencyjne w organizacji i wyłonimy ukryte talenty. Zaplanujesz krótko i długoterminowe działania szkoleniowe.

Jeśli chcesz rozwinąć talenty, wesprzemy Cię w rozwoju pracowników, w których dostrzegasz potencjał. Odpowiednio dobrane narzędzia TEST ustalą, które kompetencje wymagają szczególnego rozwoju w kontekście ścieżki kariery pracownika.

Poszerzymy Twój pakiet motywacyjny – sesje DC TEST, poza ich funkcją badania potencjału, mają również walor motywacyjny. Zmotywujesz, pracowników, umożliwiając im zdobycie samoświadomości na temat własnego sposobu funkcjonowania. Feedback po sesji DC będzie inspiracją i punktem wyjścia do dalszego samorozwoju.

Wybrani Klienci korzystający z naszego wsparcia w konsultingu HR

Development Centre – dlaczego skutecznie Ci pomożemy

Zaplanujesz rozwój pracowników na podstawie dokładnych, wielostronnych informacji o sposobie funkcjonowania, umiejętnościach i ich postawach.
Zoptymalizujesz koszty zarządzania talentami i motywowania pozapłacowego.
Dostarczymy Ci dane do decyzji związanych z budowaniem ścieżek kariery, planami sukcesji, dla wyjątkowych członków Twojego zespołu.
Zaakcentujesz transparentność angażując do sesji DC zewnętrznych asesorów TEST.
Oszczędzisz czas. Raporty Indywidualne i Zbiorcze pozwolą Ci sprawnie podjąć decyzje związane z zarządzaniem talentami w firmie. Znajdziesz w nich nie tylko szczegółową ocenę kompetencji, ale również zindywidualizowane wskazówki rozwojowe, w oparciu o które uczestnik, samodzielnie zaplanuje samorozwój.
Podniesiemy zaangażowanie pracowników. Spotkania feedbackowe, pozwolą uczestnikom w pełni zrozumieć wyniki sesji DC opisane w Raportach Indywidualnych, przedyskutować swoją sytuację – aspiracje i możliwości rozwojowe w kontekście potrzeb firmy oraz opracować PDP, czyli Program Rozwoju Indywidualnego.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś i rozwiń talenty w swojej firmie

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z Agatą, która odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.