Model kompetencyjny

Model kompetencyjny (system kompetencji) to zestaw kompetencji obowiązujących w firmie, niezbędnych do tego, aby organizacja odniosła sukces.

W TEST wypracowujemy modele wspierające realizację strategii oraz zapewniające spójność kultury organizacyjnej. W spójny, logiczny sposób wiążemy wszystkie procesy i narzędzia zarządzania personelem w firmie.

Wybrani Klienci korzystający z naszego wsparcia w konsultingu HR

Model kompetencyjny – dlaczego skutecznie Ci pomożemy

Jeśli rekrutujesz – wypracujemy opisy kompetencji do opracowywania szczegółowego profilu kandydata oraz narzędzi rekrutacyjnych i selekcyjnych. Zdefiniujemy czytelne wytyczne pozwalające na trafny wybór kandydatów.
Jeśli wdrażasz nowych pracowników – wesprzemy Cię w modelowaniu postaw nowych członków zespołu. Zbudujemy model kompetencyjny będący źródłem informacji dla nowego pracownika na temat oczekiwań firmy i kryteriów oceny zachowań, postaw i efektów pracy.
Jeśli dokonujesz oceny pracowników – zastosujemy model kompetencyjny, który jest podstawą projektów audytowych (AC/DC) oraz systemów oceny pracowników, w tym oceny 180° i 360°.
Jeśli budujesz ścieżki kariery – wdrożymy model kompetencyjny pozwalający określić precyzyjne kryteria przejść pomiędzy stanowiskami oraz awansów pionowych i poziomych.
Jeśli planujesz rozwój pracowników – stworzymy model kompetencyjny który określi luki kompetencyjne i pozwoli na zaplanowanie odpowiednich kierunków i form rozwoju pracowników.

Aby sprawnie wdrożyć model kompetencyjny rozpocznij współpracę z nami już dziś

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z Agatą, która odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.