Doradztwo personalne

Doradztwo personalne polega na świadczeniu wysoce wyspecjalizowanych usług HR na podstawie eksperckiej wiedzy i znajomości rynku pracy.

TEST jest agencją doradztwa personalnego skutecznie funkcjonującą na polskim rynku od 3 dekad. Zmierzyliśmy się już z niejednym wyzwaniem HR.

Możesz liczyć na wiedzę, doświadczenie i najlepsze praktyki doświadczonych konsultantów TEST we wspomaganiu Klientów w rozwoju biznesu i przezwyciężaniu trudności w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Wybrani Klienci korzystający z naszego wsparcia w konsultingu HR

Doradztwo personalne – dlaczego skutecznie Ci pomożemy

Jeśli jesteś liderem w swojej branży, nastawionym na ciągłą optymalizację i rozwój (continuous improvement), możesz liczyć na podzielenie się przez nas wiedzą o praktykach wdrażania narzędzi HR. W efekcie zmienisz, udoskonalisz lub uzupełnisz swoje procedury oraz narzędzia zarządzania i motywowania pracowników.
Jeśli planujesz istotne zmiany i reorganizacje, wesprzemy Cię w przygotowaniu organizacji na ten proces. Razem wypracujemy możliwe scenariusze rozwoju wydarzeń oraz opracujemy alternatywne plany zapobiegania problemom.
Jeśli doświadczasz trudności lub masz wątpliwości związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, zdiagnozujemy przyczyny oraz przedstawimy konkretne, użyteczne sposoby przeciwdziałania problemom.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś i skorzystaj z profesjonalnego doradztwa personalnego

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z Agatą, która odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.