Direct search – rekrutacja pracowników wyższego szczebla, managerów i specjalistów

Obecny rynek jest wymagający.

Rekrutacja pracowników, zarówno managerów, jak i specjalistów klasycznymi metodami często może okazać się niewystarczająca. Konieczne jest bowiem bezpośrednie dotarcie do kandydatów, z wykorzystaniem najbardziej adekwatnych metod, które dopasowane są do potrzeb Twojej organizacji.

Jako agencja doradztwa personalnego, zrekrutowaliśmy już kilkanaście tysięcy „białych kołnierzyków”, doskonaląc się w technikach sourcingu. Weryfikujemy skuteczność najnowszych narzędzi, budujemy także unikalną bazę kandydatów i sieć kontaktów, dzięki czemu skracamy czas rekomendacji i kontrolujemy koszty.

Wysoką skuteczność działania osiągamy dzięki naszym konsultantom, którzy wyspecjalizowani są w poszczególnych obszarach, dlatego znają realia rynku. Są to w szczególności: zarządzanie operacyjne, finanse i księgowość, HR, IT, produkcja i inżynieria, jakość, logistyka i zakupy, R&D, marketing, obsługa klienta, sprzedaż czy prawo i administracja.

Dzięki naszej szybkiej rekomendacji pierwszych kandydatów, cała rekrutacja pracowników przebiegnie w krótszym czasie. Wykorzystujemy bowiem unikalną, aktualizowaną na bieżąco bazę zbudowaną podczas realizacji tysięcy projektów direct search.

Wybrani Klienci korzystający z naszego wsparcia w rekrutacji

Direct search – dlaczego rekrutacja pracowników z nami przebiegnie sprawnie?

Dotrzemy do cennych, w tym pasywnych i niedostępnych kandydatów odnoszących sukcesy w swojej branży wykorzystując innowacyjne, „headhunterskie” metody.
Odciążymy Cię i zadbamy także o całość procesu rekrutacji pracowników. Począwszy od minimalnej ilości początkowych formalności przez analizę potrzeb, direct search, ocenę potencjału kandydatów, raportowanie, rekomendację, aranżację spotkań, do udziału w negocjacjach warunków zatrudnienia i złożenia oferty pracy.
Nie ryzykujesz, ponieważ nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero po zatrudnieniu kandydata (success fee) i obejmujemy gwarancją.
W sytuacji, gdy będzie to niezbędne przeprowadzimy Assessment Center.
Wesprzemy Cię w procesie negocjacji wynagrodzenia, w oparciu o największy polski raport płacowy manaHR i wiedzę rynkową konsultantów direct search.
Możesz liczyć na wysoką jakość, ponieważ systematycznie badamy satysfakcję klientów i zatrudnionych kandydatów.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś i skróć czas rekrutacji pracowników w swojej firmie!

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z Justyną, która odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.