Badanie satysfakcji pracowników

Wykorzystaj anonimowe badanie satysfakcji pracowników, by dowiedzieć się jaką mają opinię na temat różnych aspektów działalności Twojej firmy.

W TEST przeprowadzamy cykliczne badania nastrojów i opinii, prowadząc systematyczny monitoring potrzeb i oczekiwań pracowników. Wykonujemy także jednorazowe badania satysfakcji– zbierając informacje potrzebne do przygotowania istotnych dla firmy zmian lub sprawdzamy opinie pracowników po ich wdrożeniu.

Odpowiednio skonstruowane badanie satysfakcji pracowników to narzędzie przynoszące wiele korzyści biznesowych. Poznaj je z nami już dziś!

Wybrani Klienci korzystający z naszego wsparcia w konsultingu HR

Badanie satysfakcji pracowników – dlaczego skutecznie Ci pomożemy

Dostarczymy zarządowi, managerom i działowi HR Twojej organizacji wiarygodne, przekrojowe, zanonimizowane informacje o opinii lub poziomie satysfakcji pracowników. Następnie będziesz mógł wykorzystać te kluczowe dane w procesie podejmowania decyzji związanych z różnymi aspektami zarządzania.
Poprawisz komunikację w organizacji, dzięki której przepływ informacji w zespołach i między nimi będzie skuteczny.
Zaangażujesz pracowników oraz poprawisz efektywność ich pracy.
Umocnisz wizerunek firmy dbającej o potrzeby swojego zespołu.
Skorzystasz z wieloletniego doświadczenia konsultantów TEST, a także ze sprawdzonych, autorskich narzędzi i oprogramowania do prowadzenia badań satysfakcji pracowników.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś i poznaj zadowolenie z pracy w Twojej organizacji

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z Agatą, która odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.