Executive search

Rekrutacja liderów organizacji i senior managerów to wysublimowana sztuka.

To umiejętność zbudowania równowagi pomiędzy interesem Twojej firmy, znalezieniem wyjątkowego lidera, który istotnie wpłynie na Twój biznes a oczekiwaniami takiej osoby, która zna swoją wartość, której wartość zna również rynek.

Dlatego w TEST wkładamy tyle samo wysiłku w znalezienie odpowiednich kandydatów do roli, jak w dobór odpowiedniej pozycji dla wyjątkowych liderów, która umożliwi im dalszy rozwój.

Zrealizowaliśmy skutecznie setki projektów executive search, ponieważ od dekad wkładamy wiele wysiłku w budowanie sieci kontaktów z obecnymi i przyszłymi senior managerami, budując zaufanie, będąc wiarygodnym partnerem w rozwoju kariery.

Wiemy, jak istotna w executive search jest dyskrecja. Gwarantujemy poufność. W razie potrzeby udostępnimy biuro do przeprowadzenia interview.

Wybrani Klienci korzystający z naszego wsparcia w rekrutacji

Executive search – dlaczego skutecznie Ci pomożemy

Możesz liczyć na osobistą odpowiedzialność doświadczonego w określonym obszarze konsultanta executive search, który będzie też głównym kontaktem w całym procesie.
Odciążymy Cię i zadbamy o pełen proces – od minimum początkowych formalności, przez analizę potrzeb, executive search, ocenę potencjału kandydatów, raportowanie, rekomedację, aranżację spotkań, do udziału w negocjacjach warunków zatrudniania i złożeniu oferty pracy. Zadbamy o pozytywne candidate experience.
Nie ryzykujesz, nasze wynagrodzenie pobieramy po dopiero po zatrudnieniu kandydata (success fee) i obejmujemy gwarancją.
Dotrzemy do aktywnych i pasywnych kandydatów, odnoszących sukcesy w swojej branży, wykorzystując sieć kontaktów.
Wesprzemy Cię w procesie negocjacji wynagrodzenia, w oparciu o największy polski raport płacowy manaHR i wiedzę rynkową konsultantów executive search.
Możesz liczyć na wysoką jakość – systematyczne badamy satysfakcję klientów i zatrudnionych kandydatów.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś i skróć czas rekrutacji w swojej firmie!

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z Justyną, która odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.