Executive search – rekrutacja kadry zarządzającej

Rekrutacja managerów i liderów organizacji to wysublimowana sztuka.

To umiejętność zbudowania równowagi pomiędzy interesem Twojej firmy a oczekiwaniami przyszłego lidera, który pozytywnie wpłynie na Twoją organizację. Executive search obejmuje kandydatów, którzy znają swoją wartość i są cenieni na rynku pracy.

Konsultanci TEST znajdują nie tylko odpowiednich kandydatów do danej roli. Przywiązują również dużą wagę do znalezienia odpowiedniej pozycji dla wyjątkowych liderów, która umożliwi im dalszy rozwój.

Zrealizowaliśmy skutecznie setki projektów executive search. Przez dekady zbudowaliśmy sieć kontaktów z obecnymi i przyszłymi senior managerami. Udało się to dzięki zaufaniu, które osiągnęliśmy poprzez bycie wiarygodnym partnerem w rozwoju ich kariery.

Wiemy, jak istotna w rekrutacji kadry zarządzającej jest dyskrecja, dlatego gwarantujemy naszym Klientom poufność. W razie potrzeby udostępnimy biuro do przeprowadzenia interview.

Wybrani Klienci korzystający z naszego wsparcia w rekrutacji

Executive search – dlaczego skutecznie Ci pomożemy

Możesz liczyć na osobistą odpowiedzialność doświadczonego w określonym obszarze konsultanta executive search. Będzie on głównym kontaktem w całym procesie rekrutacji managerów.
Odciążymy Cię i zadbamy o cały proces rekrutacji kadry zarządzającej. Od minimum początkowych formalności, przez analizę potrzeb, executive search, ocenę potencjału kandydatów, raportowanie, rekomendację, aranżację spotkań, do udziału w negocjacjach warunków zatrudnienia i złożenia oferty pracy. Zadbamy o pozytywne candidate experience.
Nie ryzykujesz – nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero po zatrudnieniu kandydata (success fee), a proces rekrutacji obejmujemy gwarancją.
Dotrzemy do aktywnych i pasywnych kandydatów, odnoszących sukcesy w swojej branży, wykorzystując sieć kontaktów.
Wesprzemy Cię w procesie negocjacji wynagrodzenia, w oparciu o największy polski raport płacowy manaHR i wiedzę rynkową konsultantów executive search.
Możesz liczyć na wysoką jakość – systematyczne badamy satysfakcję Klientów i zatrudnionych kandydatów.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś i skróć czas rekrutacji w swojej firmie!

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z Justyną, która odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.