Wsparcie psychologiczne dla pracowników

Profesjonalna pomoc psychologiczna dla pracowników jest niezwykle ważną formą wsparcia, jaką może oferować pracodawca. Szczególnie dotyczy to sytuacji, w których pracownik doświadcza kryzysu, silnego stresu, lub innych trudności, z którymi nie może poradzić sobie samodzielnie i jednocześnie osoby z jego otoczenia nie są w stanie mu pomóc. Problemy zawodowe czy osobiste oraz długotrwały stres mogą rzutować na motywację pracownika. Jeśli w Twojej firmie znajduje się osoba, która potrzebuje wsparcia – możesz jej pomóc. Wiemy, że takie sytuacje bywają trudne, dlatego do każdej sytuacji podchodzimy w sposób indywidualny.

Konsultacje psychologiczne pozwalają na szybkie udzielenie wsparcia pracownikowi, poprzez stworzenie planu działania oraz dobranie adekwatnych form pracy. Umożliwiają również wskazanie dalszego kierunku pomocy, jeśli jest ona potrzebna.

Forma pracy oraz liczba konsultacji ustalana jest indywidualnie.

Konsultacje psychologiczne prowadzone są zgodnie z programem Pierwszej Pomocy Psychologicznej (Psychological First Aid) rekomendowanym przez Światową Organizacje Zdrowia (WHO).

Wybrani Klienci korzystający z naszego wsparcia w konsultingu HR

Wsparcie psychologiczne dla pracowników – dlaczego skutecznie Ci pomożemy

Będziesz mógł realnie wpłynąć na stan emocjonalny i samopoczucie Twojego pracownika i wesprzeć go w sytuacji trudnej. Zapobiegniesz w ten sposób rozwojowi negatywnych konsekwencji kryzysu.
Twój pracownik, jak również Twoja firma otrzymają profesjonalne wsparcie psychologiczne i opiekę w trudnej sytuacji.
Wybierając wsparcie psychologiczne dla pracowników, wspierasz nie tylko osobę w sytuacji kryzysowej, ale także cały zespół, w którym pracuje.
Możesz liczyć na profesjonalną pomoc psychologiczną.
Zbudujesz wizerunek pracodawcy świadomego potrzeb pracowników. W ten sposób przykujesz uwagę kandydatów i zwiększysz atrakcyjność firmy na rynku pracy.
Korzystając z formy pomocy jaką jest wsparcie psychologiczne dla pracowników podniesiesz świadomość zatrudnionej osoby na temat jej własnej kondycji psychicznej oraz pomożesz o nią zadbać.
Skorzystasz ze współpracy z doświadczonymi konsultantami TEST – coachami, mającymi bogate doświadczenie biznesowe i HR-owe.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś i wesprzyj swoich pracowników w kryzysie

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z Agatą, która odpowie na wszelkie Twoje pytania. Przygotuje także ofertę dopasowaną specjalnie do Twoich potrzeb.