Programy rozwojowe

Programy rozwojowe, które budujemy w TEST, to systemy rozwoju pracowników dopasowane do potrzeb Twojej organizacji. Programy służą rozwojowi na poziomie indywidualnym, zespołowym i strategicznym.

Potrzeby organizacji w zakresie tworzenia programów rozwojowych są na tyle specyficzne i unikatowe dla każdej firmy, że tworzymy je w ścisłej współpracy z Tobą.

Szanse na wzrost i sukces firmy są ściśle powiązane z potencjałem rozwojowym pracowników. Zbudujemy przewagę konkurencyjną Twojej firmy opracowując program rozwojowy.

Wybrani Klienci korzystający z naszego wsparcia w konsultingu HR

Programy rozwojowe – dlaczego skutecznie Ci pomożemy

Jeśli rekrutujesz – wypracujemy z Tobą program będący atutem w procesie pozyskiwania talentów z rynku pracy, decydującym w przyciągnięciu kluczowych kandydatów.
Jeśli jesteś w trakcie adaptacji nowych pracowników – wesprzemy Cię w modelowaniu postaw tych osób. Opracujemy program będący dla nich źródłem informacji na temat oczekiwań i możliwości rozwojowych.
Jeśli tworzysz ścieżki kariery – określimy precyzyjne kryteria przejść pomiędzy stanowiskami oraz awansów pionowych i poziomych.
Jeśli planujesz rozwój pracowników – zbudujemy podstawę całego procesu rozwojowego, planowania odpowiednich kierunków oraz form rozwoju pracowników.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś i rozwiń swoją firmę w obszarze HR

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z Agatą, która odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.