Interim Management & Contracting

Elastyczność i projektowość pracy to współczesny trend.

Wspieramy naszych klientów dokonujących nowych inwestycji w Polsce, wchodzących na nowe rynki, przeprowadzających szybkie i trudne zmiany, w doborze kontraktowych managerów i kluczowych specjalistów, zatrudnianych na określony projekt, na określony czas, najczęściej w formie B2B.

To wymagająca rekrutacja, ze względu na połączenie wielu elementów. To mozaika wiedzy, doświadczeń, umiejętności pracy projektowej, szybkiej adaptacji, wysokich kompetencji personalnych, silnej orientacji na cel, dyspozycyjności i mobilności. Jej ułożenie nie jest proste.

Możesz liczyć na nasze wsparcie w rekrutacji skutecznych interim managerów i kontraktorów w kluczowych obszarach Twojej firmy takich jak: zarządzanie operacyjnie, finanse i księgowość, HR, IT, produkcja i inżynieria, logistyka i zakupy, marketing, obsługa klienta, sprzedaż.

Wybrani Klienci korzystający z naszego wsparcia w rekrutacji

Interim Management i Contracting – dlaczego skutecznie Ci pomożemy

Dotrzemy do cennych, w tym pasywnych i niedostępnych kandydatów odnoszących sukcesy w swojej branży, wykorzystując innowacyjne, „headhunterskie” metody.
Odciążymy Cię i zadbamy o pełen proces – od minimum początkowych formalności przez analizę potrzeb, sourcing, ocenę potencjału kandydatów, raportowanie, rekomedację, aranżację spotkań, do udziału w negocjacjach warunków zatrudniania i złożeniu oferty pracy. Zadbamy o pozytywne candidate experience.
Możesz liczyć na dopasowanie do określonego obszaru i specjalizacji oraz osobistą odpowiedzialność doświadczonego konsultanta, który będzie też jednym kontaktem w całym procesie.
Nie ryzykujesz, nasze wynagrodzenie pobieramy po dopiero po zatrudnieniu kandydata (success fee) i obejmujemy gwarancją.
Odciążmy Cię od sprawdzenia referencji, porównanie kandydatów ułatwi Ci pełen raport.
Wesprzemy Cię w procesie negocjacji wynagrodzenia, w oparciu o największy polski raport płacowy manaHR i wiedzę rynkową konsultantów direct search.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś i skróć czas rekrutacji w swojej firmie!

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z Justyną, która odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.