YOU CAN AND YOU WILL

Ważny komunikat

Dbając o bezpieczeństwo nas wszystkich, w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju pracujemy w modelu pracy zdalnej.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 12 350 56 01

Nieprzerwanie od 1991r.

Agencja rekrutacyjna TEST

Wyznaczamy trendy, a to zobowiązuje

Realizujemy najbardziej wymagające i złożone projekty rekrutacyjne i konsultingowe HR.

To dzięki innowacyjności i elastyczności skutecznie wspieramy liderów już od 1991 roku, będąc jedną z najstarszych firm rekrutacyjnych i agencji doradztwa personalnego w Polsce.

Rekrutacja i konsulting HR

Oferta dla firm

Od początku naszej działalności zrealizowaliśmy kilkanaście tysięcy projektów z obszaru rekrutacji oraz HR, co uczyniło nas jedną z najbardziej doświadczonych agencji doradztwa personalnego i agencji rekrutacyjnych w Polsce.

Agencja rekrutacyjna

Jako agencja rekrutacyjna działająca na polskim rynku nieprzerwanie od 1991r. specjalizujemy się głównie w obszarach takich jak: top management, finanse i księgowość, HR, produkcja i inżynieria, IT, jakość, logistyka i zakupy, R&D, marketing, obsługa klienta, sprzedaż, prawo i administracja.

Agencja doradztwa personalnego

Kompleksowo wspieramy klientów w niemal wszystkich aspektach zarządzania personelem, uwzględniając kontekst, dobierając skuteczne techniki i efektywne narzędzia.

Rekrutacja i poszukiwanie pracy

Oferta dla kandydatów

Jesteś doświadczonym menedżerem lub specjalistą, który poszukuje nowych wyzwań i możliwości rozwoju? A może właśnie szukasz swojej pierwszej pracy? Odwiedź naszą Strefę Kandydata i sprawdź jakie oferty pracy czekają na Ciebie u wiodących pracodawców na rynku.

Blog HR