YOU CAN AND YOU WILL

Nieprzerwanie od 1991r.

Agencja rekrutacyjna TEST

Wyznaczamy trendy, a to zobowiązuje

Realizujemy najbardziej wymagające i złożone projekty rekrutacyjne i konsultingowe HR.

To dzięki innowacyjności i elastyczności skutecznie wspieramy liderów już od 1991 roku, będąc jedną z najstarszych firm rekrutacyjnych i agencji doradztwa personalnego w Polsce.

Rekrutacja i konsulting HR

Oferta dla firm

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klientów. Dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług. Od początku naszej działalności zrealizowaliśmy kilkanaście tysięcy projektów z obszaru rekrutacji oraz audytów kompetencji pracowników, sesji oceny i rozwoju Assessment i Development Center, Systemów kompetencji, Oceny 360°, Badań opinii i satysfakcji pracowników, Diagnozy kultury organizacji, Coachingów i Warsztatów rozwojowych oraz projektów Outplacementu. Uczyniło nas to jedną z najbardziej doświadczonych agencji doradztwa personalnego i agencji rekrutacyjnych w Polsce.

Agencja rekrutacyjna

Jako agencja rekrutacyjna działająca na polskim rynku nieprzerwanie od 1991r. specjalizujemy się głównie w obszarach takich jak: top management, finanse i księgowość, HR, produkcja i inżynieria, IT, jakość, logistyka i zakupy, R&D, marketing, obsługa klienta, sprzedaż, prawo i administracja.

Nasi konsultanci to zespół pasjonatów i ekspertów, którzy z niezwykłą starannością, wykorzystując adekwatne narzędzia, rekomendują najlepszych na rynku kandydatów na poszukiwane stanowisko. Począwszy od specjalistów, po kadrę wyższego szczebla. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jako firma rekrutacyjna doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów i realia rynku pracy.

Jesteśmy agencją rekrutacyjną, która dba o satysfakcję naszych Klientów, dlatego nasze usługi obejmujemy gwarancją.

Agencja doradztwa personalnego

Kompleksowo wspieramy klientów w niemal wszystkich aspektach zarządzania personelem, uwzględniając kontekst, dobierając skuteczne metody pracy i efektywne narzędzia. Ponadto jako agencja doradztwa personalnego przeprowadzamy oceny i badania kompetencji pracowników. Z naszą pomocą poznasz także tajniki swojej organizacji, jej kulturę, potrzeby pracowników i wyłonisz najważniejsze talenty w organizacji. Na podstawie profesjonalnych raportów z projektów wdrożysz zmiany, na których zyska Twoja firma. Twoi pracownicy zyskają zaś wsparcie, którego oczekują.

Zarządzanie personelem jeszcze nigdy nie było takie proste – Sprawdź nasze produkty!

Rekrutacja i poszukiwanie pracy

Oferta dla kandydatów

Jesteś doświadczonym menedżerem lub specjalistą, który poszukuje nowych wyzwań i możliwości rozwoju? A może właśnie szukasz swojej pierwszej pracy? Odwiedź naszą Strefę Kandydata i sprawdź jakie oferty pracy czekają na Ciebie u wiodących pracodawców na rynku.

Case studies

Blog HR