DORADZTWO PERSONALNE

Firma TEST jest agencją doradztwa personalnego. Od ponad 25 lat nasi konsultanci gromadząc wiedzę, doświadczenie i najlepsze praktyki wspomagają Klientów w rozwoju biznesu i przezwyciężaniu trudności jakie napotykają w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Kto może potrzebować doradztwa personalnego? 

  • Firmy, które, będąc liderami w swojej branży, są nastawione na ciągłą optymalizację i rozwój (continuous improvement). Dzielimy się wiedzą o praktykach wdrażania narzędzi HR, dzięki czemu nasi Klienci mogą uzupełniać, zmieniać i doskonalić swoje procedury oraz narzędzia zarządzania i motywowania pracowników.
  • Firmy, które planują istotne zmiany i reorganizacje. Wspieramy Klientów w przygotowaniu organizacji na planowane zmiany. Razem staramy się wypracować możliwe scenariusze rozwoju wydarzeń, przewidzieć reakcje pracowników i managerów oraz opracować alternatywne plany zapobiegania problemom. Nasza pomoc szczególnie przydaje się przy planowaniu redukcji, zamianach w systemach wynagradzania, wprowadzaniu systemów oceny pracowniczej, zmianach właścicielskich etc.
  • Firmy, które zgłaszają dysfunkcję lub jakiekolwiek wątpliwości związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Pomagamy zdiagnozować przyczyny oraz przedstawić konkretne, użyteczne sposoby przeciwdziałania problemom.W dzisiejszych czasach doradztwo personalne to usługi, które są specjalistyczne i precyzyjnie zaplanowane. Oparte są zawsze na solidnych zasobach wiedzy i kompetencjach ekspertów.

Jakie korzyści dla mojej firmy płyną z zastosowania doradztwa personalnego?

W projektach nastawionych na rozwój organizacji - dostarczenie nowoczesnej wiedzy, danych, analiz i najlepszych rozwiązań, które Klient może wykorzystać z powodzeniem do optymalizacji swoich procedur i narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi.
W przypadku przygotowywania się do wdrożenia zmian – pomoc w przygotowaniu się na różnorakie okoliczności poprzez opracowanie alternatywnych zestawów działań.
W przypadku zdiagnozowania problemów - otrzymanie szybkiej, konkretnej pomocy doświadczonych konsultantów.
Skontaktuj się z nami
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE