NASZ ZESPÓŁ

TEST tworzą wyjątkowi ludzie, dla których pasją jest HR. To dlatego większość konsultantów zostaje z nami na dłużej… niektórzy nawet na 29 lat! 


Adela Zacharzewska
Członek Zarządu

Od ponad 29 lat Partner w TEST. Doświadczony manager w dziedzinie executive search, rekrutacji i projektach outplacementowych. Pomysłodawczyni i założyciel Małopolskiego Klubu HR zrzeszającego managerów i praktyków HR z największych przedsiębiorstw Polski południowej. Prywatnie zapalona enoturystka, która przedłuża życie korków przekształcając je w biżuterię i ozdoby. Właścicielka imponującej kolekcji kapeluszy.

Jarosław Pięta 
Członek Zarządu

Od ponad 29 lat Partner w TEST. Specjalizuje się w branży centrów usług wspólnych (SSC/BPO), IT oraz produkcji (kilkadziesiąt uruchomionych centrów i fabryk).  Ekspert w dziedzinie executive search, rekrutacji i konsultingu HR. Po godzinach zagorzały koszykarz, umiarkowany rowerzysta, okazjonalny piłkarz, fan filmu krótkometrażowego.                          Agata Broś 
Senior Project Manager & Development Coordinator
Od ponad 14 lat w TEST. Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologii Behawioralnej. Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera. Aktualnie szef Działu Konsultingu. A poza tym - zawsze w ruchu. Nieustannie podróżuje. Co roku okrąża kulę ziemską. Przynajmniej raz :) !
Justyna Drabik
Senior Project Manager
Od ponad 13 lat w TEST, obecnie szef Działu Rekrutacji. Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku Zarządzania Zasobami Ludzkimi. W wolnych chwilach, żeby oderwać się od świata HR, wciela się w rolę trendsetterki, poszukując modowych inspiracji. 


Piotr Głowaty
Senior IT Project Manager
Od 15 lat związany z TEST. Absolwent wydziału EAIiE na AGH. Posiada wieloletnie doświadczenie przy realizacji projektów HR wspieranych dedykowanymi narzędziami IT. W TEST odpowiada m.in. za prowadzenie projektów konsultingowych i rekrutacyjnych od strony informatycznej. Po godzinach miłośnik sportowo-turystycznych motocykli.Krzysztof Bujak
Członek Zarządu manaHR
Dziesięć lat pracował w TEST, gdzie zarządzał Działem Analiz i Raportów Płacowych. Aktualnie współzarządza spółką manaHR, w którą dział się przekształcił. Wykładowca na studiach podyplomowych z zakresu ZZL. Krzyśka obszary to strategia i restrukturyzacja systemów wynagradzania. Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu motywowania pracowników i wynagradzania opublikowanych w prasie branżowej. Posiadacz udomowionego niedźwiadka, z grzeczności przez znajomych nazywanego psem.
Dorota Bodek
Członek Zarządu manaHR
Po 9 latach w Dziale Analiz i Raportów Płacowych aktualnie współzarządza spółką manaHR, w którą dział się przekształcił. Absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim i ZZL w Wyższej Szkole Europejskiej. Prywatnie miłośniczka podróży małych i dużych, szczególnie pieszo i po bezdrożach oraz wszelkich inicjatyw z udziałem dobrych ludzi i smacznego jedzenia :) Konsultanci i trenerzy

 
TEST tworzy ponad pięćdziesięcioosobowy zespół pełnoetatowych, doświadczonych specjalistów HR pracujących w centrali w Krakowie oraz w oddziałach w Warszawie i Wrocławiu. Większość Konsultantów TEST jest związanych z nami od wielu lat, co gwarantuje stabilność i wysoką jakość realizowanych projektów. Są wśród nas psychologowie, ekonomiści, socjologowie, specjaliści ds. zarządzania zasobami ludzkimi oraz trenerzy zarządzania. Część naszych konsultantów posiada międzynarodowy certyfikat konsultanta i trenera zarządzania przyznany przez Thames Valley University w Londynie. 

Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE