Rekrutacja specjalistów

Od ponad 25 lat z powodzeniem rekomendujemy dobrze dobranych i często z ogromnym wysiłkiem wyszukanych kandydatów spełniających wymagania firm i akceptujących warunki pracy oferowane przez naszych Klientów. Nasi konsultanci dysponują bogatą wiedzą o rynku pracy i rynku wynagrodzeń (www.RaportPlacowy.pl), a podczas rekrutacji i selekcji kandydata uwzględniają uwarunkowania biznesowe, w których będzie funkcjonował nowy pracownik. Dla naszych Klientów zatrudniliśmy już ponad 10 000 specjalistów.

Kiedy mogę potrzebować rekrutacji specjalistów? 

  • W potrzebie pozyskania z rynku pracy najlepszych specjalistów np. w trakcie otwierania nowego przedsiębiorstwa. 
  • W celu uzupełnienia personelu pomniejszonego na skutek rotacji pracowników. 
  • Podczas realizacji planów rozwojowych firmy i powiększania jej o kolejne działy/zespoły. 
  • W celu uzyskania informacji o kompetencjach merytorycznych kandydatów, dopasowaniu ich osobowości do wymogów stanowiska, kultury organizacyjnej oraz Klientów firmy, a także informacji na temat ich poziomu aspiracji i motywacji do pracy.


Pozyskanie talentów na obecnym rynku pracy jest dużym wyzwaniem dla pracodawców. Nasi Konsultanci rekrutując specjalistów stosują metody nowoczesnego headhuntingu oraz niestandardowe podejście do całego procesu.

Jakie korzyści dla mojej firmy płyną z rekrutacji specjalistów? 

Kompleksowa informacja na temat zatrudnionego kandydata – jego mocnych stron, ale także obszarów wymagających doskonalenia, znajomości branży, kontaktów i sprawdzonych sposobów działania.
Informacje z aktualnych Raportów Płacowych TESTu (www.RaportPlacowy.pl) oraz wiedzę o aspiracjach płacowych kandydatów. Wsparcie w procesie negocjacji warunków zatrudnienia z rekomendowanymi kandydatami.
Metody oraz narzędzia rekrutacji dopasowane do potrzeb i specyfiki branży Klienta - od profesjonalnych narzędzi diagnozujących potencjał kandydatów (m.in. Assessment Centre, Executive Search, Direct Search), po szybki i wystandaryzowany skan aplikacji pozwalający na minimalizację czasu i maksymalizację efektywności.
Pozyskanie cennych kandydatów odnoszących sukcesy w swojej branży i na swoich stanowiskach.
Szczegółowe  Raporty Indywidualne, z użytecznymi do podejmowania decyzji informacjami.

Skontaktuj się z nami
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE