DORADZTWO PERSONALNE

Firma TEST jest agencją doradztwa personalnego. Od 28 lat nasi konsultanci gromadząc wiedzę, doświadczenie i najlepsze praktyki wspomagają Klientów w rozwoju biznesu i przezwyciężaniu trudności jakie napotykają w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Kto może potrzebować doradztwa personalnego? 

  • Firmy, które, będąc liderami w swojej branży, są nastawione na ciągłą optymalizację i rozwój (continuous improvement). Dzielimy się wiedzą o praktykach wdrażania narzędzi HR, dzięki czemu nasi Klienci mogą uzupełniać, zmieniać i doskonalić swoje procedury oraz narzędzia zarządzania i motywowania pracowników.
  • Firmy, które planują istotne zmiany i reorganizacje. Wspieramy Klientów w przygotowaniu organizacji na planowane zmiany. Razem staramy się wypracować możliwe scenariusze rozwoju wydarzeń, przewidzieć reakcje pracowników i managerów oraz opracować alternatywne plany zapobiegania problemom. Nasza pomoc szczególnie przydaje się przy planowaniu redukcji, zamianach w systemach wynagradzania, wprowadzaniu systemów oceny pracowniczej, zmianach właścicielskich etc.
  • Firmy, które zgłaszają dysfunkcję lub jakiekolwiek wątpliwości związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Pomagamy zdiagnozować przyczyny oraz przedstawić konkretne, użyteczne sposoby przeciwdziałania problemom.W dzisiejszych czasach doradztwo personalne to usługi, które są specjalistyczne i precyzyjnie zaplanowane. Oparte są zawsze na solidnych zasobach wiedzy i kompetencjach ekspertów.

Jakie korzyści dla mojej firmy płyną z zastosowania doradztwa personalnego?

W projektach nastawionych na rozwój organizacji - dostarczenie nowoczesnej wiedzy, danych, analiz i najlepszych rozwiązań, które Klient może wykorzystać z powodzeniem do optymalizacji swoich procedur i narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi.
W przypadku przygotowywania się do wdrożenia zmian – pomoc w przygotowaniu się na różnorakie okoliczności poprzez opracowanie alternatywnych zestawów działań.
W przypadku zdiagnozowania problemów - otrzymanie szybkiej, konkretnej pomocy doświadczonych konsultantów.
Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE