Rekrutacja specjalistów

Od 29 lat z powodzeniem rekomendujemy dobrze dobranych i często z ogromnym wysiłkiem wyszukanych kandydatów spełniających wymagania firm i akceptujących warunki pracy oferowane przez naszych Klientów. Nasi konsultanci dysponują bogatą wiedzą o rynku pracy i rynku wynagrodzeń (www.RaportPlacowy.pl, przygotowywany przez manaHR), a podczas rekrutacji i selekcji kandydata uwzględniają uwarunkowania biznesowe, w których będzie funkcjonował nowy pracownik. Dla naszych Klientów zatrudniliśmy już ponad 10 000 specjalistów.

Ponadto TEST specjalizuje się w prowadzeniu dużych kampanii rekrutacyjnych. W ciągu ostatnich 29 lat zrealizowaliśmy ponad 60 szytych na miarę kampanii rekrutacyjnych dla biznesowych centrów usług SSC/BPO i zakładów produkcyjnych.

Kiedy mogę potrzebować rekrutacji specjalistów? 

  • W potrzebie pozyskania z rynku pracy najlepszych specjalistów np. w trakcie otwierania nowego przedsiębiorstwa. 
  • W celu uzupełnienia personelu pomniejszonego na skutek rotacji pracowników. 
  • Podczas realizacji planów rozwojowych firmy i powiększania jej o kolejne działy/zespoły. 
  • W celu uzyskania informacji o kompetencjach merytorycznych kandydatów, dopasowaniu ich osobowości do wymogów stanowiska, kultury organizacyjnej oraz Klientów firmy, a także informacji na temat ich poziomu aspiracji i motywacji do pracy.

Pozyskanie talentów na obecnym rynku pracy jest dużym wyzwaniem dla pracodawców. Nasi Konsultanci rekrutując specjalistów stosują metody nowoczesnego headhuntingu oraz niestandardowe podejście do całego procesu.

Jakie korzyści dla mojej firmy płyną z rekrutacji specjalistów? 

Kompleksowa informacja na temat zatrudnionego kandydata – jego mocnych stron, ale także obszarów wymagających doskonalenia, znajomości branży, kontaktów i sprawdzonych sposobów działania.
Informacje z aktualnych Raportów Płacowych manaHR (www.RaportPlacowy.pl) oraz wiedzę o aspiracjach płacowych kandydatów. Wsparcie w procesie negocjacji warunków zatrudnienia z rekomendowanymi kandydatami.
Metody oraz narzędzia rekrutacji dopasowane do potrzeb i specyfiki branży Klienta - od profesjonalnych narzędzi diagnozujących potencjał kandydatów (m.in. Assessment Centre, Executive Search, Direct Search), po szybki i wystandaryzowany skan aplikacji pozwalający na minimalizację czasu i maksymalizację efektywności.
Pozyskanie cennych kandydatów odnoszących sukcesy w swojej branży i na swoich stanowiskach.
Szczegółowe  Raporty Indywidualne, z użytecznymi do podejmowania decyzji informacjami.

Skontaktuj się z nami
Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Zwierzynieckiej 30. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przetworzenia zgłoszenia, udzielenia odpowiedzi oraz realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych jest udzielona przez Państwa zgoda. Dane osobowe będą przechowywane do czasu realizacji działań wynikających z przesłanego zapytania. Posiadają Państwo prawo do:
  • • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia swoich danych osobowych;
  • • wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • • Wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO/PUODO)
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przesłania zapytania.

Dane kontaktowe administratora danych:
AG TEST HR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa: Ul. Zwierzyniecka 30, 31-105, Kraków
Dane-osobowe@testhr.pl

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:
iod@testhr.pl
BLOG HR
Zobacz, co dzieje się w świecie HR
ZOBACZ WSZYSTKIE