Direct search – rekrutacja pracowników wyższego szczebla, managerów i specjalistów

Obecny rynek jest wymagający.

W skutecznej rekrutacji managerów i specjalistów nie wystarczają klasyczne metody, konieczne jest bezpośrednie dotarcie do kandydatów, z wykorzystaniem wszystkich adekwatnych metod, niedostępnych w firmie takiej jak Twoja.

Zrekrutowaliśmy kilkanaście tysięcy „białych kołnierzyków”, doskonaląc się w technikach sourcingu, weryfikując skuteczność najnowszych narzędzi, budując unikalną bazę kandydatów i sieć kontaktów, skracając czas rekomendacji, kontrolując koszty.

Możesz liczyć na efekt, ponieważ nasi konsultanci wyspecjalizowali się w poszczególnych obszarach takich jak: zarządzanie operacyjnie, finanse i księgowość, HR, IT, produkcja i inżynieria, jakość, logistyka i zakupy, R&D, marketing, obsługa klienta, sprzedaż czy prawo i administracja, dlatego znają realia rynku.

Skrócimy czas do rekomendacji pierwszych kandydatów, wykorzystując unikalną, aktualizowaną, bazę zbudowaną podczas realizacji tysięcy projektów direct search.

Wybrani Klienci korzystający z naszego wsparcia w rekrutacji

Direct search – dlaczego skutecznie Ci pomożemy

Dotrzemy do cennych, w tym pasywnych i niedostępnych kandydatów odnoszących sukcesy w swojej branży wykorzystując innowacyjne, „headhunterskie” metody.
Odciążymy Cię i zadbamy o pełen proces – od minimum początkowych formalności przez analizę potrzeb, direct search, ocenę potencjału kandydatów, raportowanie, rekomendację, aranżację spotkań, do udziału w negocjacjach warunków zatrudniania i złożeniu oferty pracy.
Nie ryzykujesz, nasze wynagrodzenie pobieramy po dopiero po zatrudnieniu kandydata (success fee) i obejmujemy gwarancją.
W sytuacji, gdy będzie to niezbędne przeprowadzimy Assessment Center
Wesprzemy Cię w procesie negocjacji wynagrodzenia, w oparciu o największy polski raport płacowy manaHR i wiedzę rynkową konsultantów direct search.
Możesz liczyć na wysoką jakość – systematyczne badamy satysfakcję klientów i zatrudnionych kandydatów.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś i skróć czas rekrutacji w swojej firmie!

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty?

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub skontaktuj się z Justyną, która odpowie na wszelkie pytania i przygotuje ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.